Krása

Módne šaty s volánkami: 70 trendy a romantický vzhľad

V poslednej dobe sa šaty s volánkami a flounces boli považované za veľa šiat starých žien a relikvie z minulosti. Potom bol nedostatok rozmanitosti tkanín a dekor kompenzovaný viacvrstvovým obrazom. V novej sezóne si dizajnéri dýchali druhý život do šiat s ozdobami a ponúkajú módne šaty módnym ženám s romantickými a hravými volánkami.


Dievča v šatách s ozdobami vrhá myšlienky na romantickú tvorivú osobu, dámu, ktorá má jemnú dispozíciu a je vždy v dobrej nálade. Je možné sa pozerať od takej mladé dámy? Ak chcete upútať pozornosť a uctiť ostatných štýlovým a elegantným spôsobom, odporúčame Vám pozrieť sa do butiku a získať túto čarovnú vec.

Šaty s volánkami: ako sa nemýliť s výberom šiat

Flounces sú rôzne a nie je nutné kupovať prvé šaty len preto, že majú ozdoby. Flunces a volánky sú veľmi roztomilé dekorácie, ktoré dokážu ozdobiť obraz, alebo vizuálne ho "váhať".

Drapáky a čiapky možno umiestniť na šaty v nasledujúcich smeroch:

  • horizontálne klapky - najobľúbenejšia a najbežnejšia možnosť, ktorá vyzerá štýlovo na mladé dievčatá. Šaty s horizontálnymi vločkami sú navrhnuté tak, aby vizuálne zachovali harmóniu a správne proporcie figúrky.
  • vertikálne vločky - dokážu vizuálne vykresliť postava dievčat, ktoré svojou povahou nemajú prekrásnu poprsie a výrazné boky.
  • Flunces cez rameno - populárny trend v sezóne, ktorý je vhodný pre všetky ženy s akoukoľvek postavou. Jedinou výnimkou sú ženy staršie ako 50 rokov, pre ktorých tento dekor zjavne nie je osobou.
  • veľa flonced flounces - ideálne pre dievčatá, ktoré chcú skryť nadmerné slabosť
  • šalupy šikmo - šaty s týmto dekorom často pripomínajú jednu veľkú kvetinu, kde flounces pôsobí ako jemné okvetné lístky ruží
  • rukávy na rukávoch - najlepšia voľba pre každodenné luky s poznámkami o tajomstve a romantismu

Módne šaty s volánkom 2018: praktické rady pre výber modelu

Šaty s volánkami vyhovujú takmer každej žene. Jedinými výnimkami sú ženy s nadváhou, ktoré budú zahltené nadmerným vrstvením. Tučné ženy lepšie dávajú pozor na šaty s jednoduchým voľným strihom so šírkou do 5 cm.

Pri výbere šiat s volánkami by ste mali tiež brať do úvahy typ tkaniny, z ktorej je výrobok vyrobený. Vytváranie bezkapových záhybov je ľahšie pre ľahké vzduchové tkanivá. Najvhodnejšou voľbou pre tieto šaty je šifón a hodváb.

Šaty s volánkami vytvárajú určitý pomp, takže je dôležité vybrať si oblečenie s drapériami na najvýhodnejších miestach. Ak chcete skrývať úprimne bujnú bustu z očí, pozrite sa na modely s viacvrstvovými ozdobami a krátkymi rukávmi. To bude robiť postavu viac proporcionálne a bude odvádzať pozornosť od významných nedostatkov na obrázku.

Trendy štýly šiat s volánkami

Flounceované šaty sú najobľúbenejším a najpopulárnejším trendom sezóny. Nie je prekvapujúce, pretože originálne ozdoby a závesy sú najlepší pomocník pri vytváraní harmonického a efektívneho obrazu.

Štýlové šaty s pletenými ramenami

Najnovším trendom sezóny je šaty s volánkami na pleciach. Má originálny a veľmi atraktívny strih. V takýchto šatách budete vyzerať každú sekundu novým spôsobom, pretože nemôžete s úplnou istotou povedať, ako v nasledujúcom okamihu klesnú raketoplány. Tento neobvyklý a tajomný obraz bude vhodný na akúkoľvek slávnostnú udalosť v lete.

Šaty s pleteninami na ramenách je presne ten štýl, ktorý potrebujete toľko v tejto sezóne. Či už je to vaša silueta, dokonale ju zobrazujú šaty. Toto šaty bude vyhovovať aj dámam, ktoré sú nešťastné s obrysmi predlaktia a zbraní. Drop-down shutcocks dokonale nahradí chýbajúce rukávy.

Letné šaty s holými ramenami a ozdobami

Pre letnú sezónu pripravili dizajnéri a stylisti veľmi nezvyčajný model dlhých šiat s briliantmi. Jedná sa o voľné a prísne výrobky vyrobené vo večernom alebo príležitostnom štýle. Letné šaty s efektom pachu a asymetrickým rozklepaním vyzerajú neuveriteľne štýlovo.

Trapézové šaty s pleteninami na ramenách a leme na výrobku sú rovnako populárne. Tento štýl bol na vrchole popularity v 60. rokoch a táto sezóna sa vrátila k zloženiu módnych lukov. Všetky dievčatá si môžu dovoliť takéto šaty bez ohľadu na veľkosť a výšku tela. Tenké a štíhlé dievčatá majú krátke šaty s ozdobami v spodnej časti, plné dámy by mali venovať pozornosť modelkám s pletenými ramenami a namiesto rukávov.

Ďalším trendom letnej sezóny sú voľné šaty s rukávmi na rukávoch, hrudi, spodku a boku výrobku. Jedná sa o jednoduchý a úprimne mladý štýl aktuálnej sezóny. Móda si môže dovoliť krátke aj dlhé šaty na podlahu.

Dlhé šaty s volánkami: originálny večerný štýl

Večerné šaty s flónami by mali vyzerať ako na zatienenie na party. Červené šaty budú víťazné. Elegantné dlhé šaty s volánkom sa hodia štíhlym a vysokým dievčatám. Nielen spodná časť výrobku, ale aj rukávy, busty a pás môžu byť zdobené goliermi a ozdobami.

Šaty s volánkami na dne

V trende modelu s viacvrstvovými volánkami na leme výrobku. Tieto šaty vyzerajú skvele na štíhle dievčatá. Zároveň by dámy s nádhernými formami nemali ukončiť tento štýl. Je dôležité vybrať správny štýl a oblečenie bude vyzerať krásne a koketne.

Ak chcete obliecť s volánky na leme nevyzerá príliš objemné, vyberte si modely v tmavých farbách. Pozrite sa na vlnené, hodvábne alebo denimové šaty. Toto šaty vám umožní vybrať všetky krivky na obrázku a skryť existujúce nedostatky.

Šaty s flounces vyzerá obzvlášť pôsobivo na spodku majiteľov figúr typu "obdĺžnik" a "invertovaný trojuholník". Pre dievčatá s prvým typom postavy, svieži dekor dodáva chýbajúci objem a pre ženy s druhým typom môžu vytvoriť vizuálne proporcionálnu siluetu tým, že vyrovnajú rozdiel medzi širokými ramenami a úzkymi bokmi.

Pokiaľ ide o štýly, raketoplány vyzerajú skvele v nasledujúcich modeloch:

  • Široké šaty sú skvelou voľbou pre príležitostné chic ležérny vzhľad.
  • plášťové šaty - spolu s flounces na leme sa mení na najpopulárnejší štýl - dress-up alebo rok. Vďaka tomu si výrobok prevezme slávnostný a elegantný vzhľad.
  • Koktejl - šaty z voľného strihu midi-dĺžka s volánkom na leme je skvelým riešením pre pešiu turistiku a stretnutie s priateľmi.
  • večerné a slávnostné štýly - šaty na podlahe, zdobené goliermi na dne, pridávajú k obrazu jemnosti a ženskosti. Výber takýchto odevov je obrovský - od pása úzkych ruchov až po jeden volumetrický výbežok pozdĺž lemu výrobku.

Pri hodnotení módnych trendov v súčasnej sezóne môžeme dospieť k záveru, že vlkodlaky a flonces nebudú čoskoro opustiť módny Olympus. Preto, ak váš šatník ešte nemá nádherné šaty s volánkami, potom je čas ísť do butiku a získať vhodný model, a fotografické nápady uvedené v článku vám pomôže s týmto.

Loading...