Články

Farbenie na krátke vlasy 2018. Módne odtiene a techniky

Najbežnejšia strihačka pre krátke vlasy sa môže transformovať pomocou šikovného farbenia. Niekedy ženy nie sú pripravení na zmenu tvaru vlasov, ale ľahko súhlasia s zmenou farieb. Existuje mnoho techník, techník a metód na farbenie krátkych vlasov. Každý z nich kladie akcenty a harmonizuje vzhľad ako celok. Je len dôležité vybrať správneho remeselníka, ktorý môže vybrať a implementovať príslušné sfarbenie.
Budeme klásť dôraz

V novej sezóne bude módne farbiť tresky oddelene od všetkých ostatných vlasov. Táto metóda má niekoľko výhod. Nie je potrebné pokaziť farbu všetkých vlasov. Okrem toho môžete ľahko vyzerať originálne a nezvyčajné. Ak je farba len okrajová, farba sa môže meniť častejšie, než ak má byť farba aplikovaná na celú dĺžku vlasov. Nie je možné jednoznačne povedať, že farbenie tresiek je len štýl mládeže. Ak to chcete urobiť, nie je potrebné vytvárať jasný kontrast. Môžete odľahčiť pramene tváre len pár odtieňov, čím vytvoríte ďalší objem.


Dúha tónuje vlasy

Od minulého roka až po nové migrované sfarbenie v dúhových farbách. Na krátke vlasy také farby vyzerajú veľmi zábavne. Môžete si vybrať štýl pre mládež a nakresliť pramene v jasných odtieňoch vhodných pre dievča na farbu. Tí, ktorí nie sú pripravení na takéto pokusy, môžu byť upozornení v odľahlých odtieňoch: bledomodrý, prachový ružový, matka perla. Dokonca aj staršie dámy si môžu dovoliť takú dúhovú kompozíciu.

Ombre na krátke vlasy

Ombre na krátke vlasy vyzerá nemenej pôsobivo ako dlho. Hladký prechod z tmavšieho na svetlejší odtieň fascinuje a vytvára objem, ktorý tak väčšina žien očakáva. Pre krátke účesy si môžete vybrať prirodzené odtiene aj extrémne farebné farby. Najdôležitejšou vecou je udržiavať štýl a vopred premýšľať o tom, ako bude nový obraz spojený so šatami v šatníku.

Ušľachtilý popol vo vlasoch

Ash blondínka bola vždy v móde. Nová sezóna prinesie dámsku módu pre chladné odtiene blízke sivým vlasom. Samozrejme, že takéto zafarbenie môže spôsobiť značné škody na tmavých vlasoch a v budúcnosti bude vyžadovať osobitnú starostlivosť. Blondínky od prírody uľahčia získať požadovaný odtieň, ale leptanie pigmentu z vlasov určite nebude prínosom pre vlasy.

Je to kvôli riziku poškodenia, že toto sfarbenie je vhodnejšie pre krátke vlasy. Ak sú vlasy vážne poškodené, môžu sa obnoviť v krátkom čase. Tí, ktorí sa to odvážili, budú spokojní, pretože v dôsledku toho budú mať štýlový šumivý účes, ktorý určite zvýrazní takúto "snehovú kráľovnú" z davu.

Červené odtiene v trende

Pred niekoľkými ročnými obdobiami sa mnohé módne ženy snažili natrieť kudrlinky v odtieňoch zhnitých čerešní, baklažánov, okrov a mahagónu. V roku 2018 sa móda vráti na červenú, ale teraz odtiene sú oveľa odvážnejšie. V kurze budú všetky druhy farieb od svetlo ružovej až po bohatú vínnu. Dokonca aj najmenšia amatérska metamorfóza si bude môcť vybrať módny odtieň podľa vkusu.

Dva tóny a jasné oddelenie

Alternatívou k omberu bude zafarbenie v dvoch farbách, ale s jasným prechodom. Môžete si vybrať ľubovoľnú možnosť. Napríklad sfarbenie okcipitálnych a časových častí v kontrastnej prirodzenej farbe je opäť v móde. Navyše, na ultra krátkych účesoch s oholanými časťami môžete vyfarbiť oholenú časť. Ktorákoľvek z možností bude originálna a viditeľná.

Kovový prízvuk na vlasoch

Hlboké blond účesy kovového odtieňa budú pre mňa dôstojným konkurentom. V skutočnosti sú to isté vyblednuté kudrlinky, ale špeciálna farba im poskytuje strieborný odtieň podobný farbe ľahkých kovov. V novej sezóne sú takéto účesy obzvlášť obľúbené, pretože sú vhodné pre mladé dievčatá, rovnako ako staršie dámy, ktoré chcú maskovať svoje prirodzené sivé vlasy.

Raven farba krídla

Hlboké modro-čierne odtiene sú najjasnejšie medzi zvyškom palety. Ten urobí tvár výraznejšou a zvýrazní jej vlastnosti. Malo by sa pamätať na to, že dámy v dobe takéhoto zafarbenia nebudú fungovať. Príliš tmavé vlasy zviditeľnia vrásky. Okrem toho čierna podčiarkne bledosť kože. Skôr než sa rozhodnete o takomto zafarbení, mali by ste sa posúdiť v zrkadle alebo sa poradiť s odborníkom.


Regrown korene

Spolu s sfarbením ombry a balajazh sa regrown korene stali módnymi. Tento účes je veľmi praktický, pretože nevyžaduje pravidelné tónovanie. Prekvapivo, takéto metódy už nevytvárajú nepríjemný vzhľad, ale umožňujú vám vyzerať štýlovo a atraktívne. Malo by sa objasniť, že hovoríme len o tmavých koreňoch a svetlo sfarbených vlasoch.

Balayazh pre krátke účesy

Balayazh je trochu podobný svojmu vzhľadu farbeniu ombry, ale tieto techniky sú radikálne odlišné. Balajaz vyžaduje použitie ľahšieho odtieňa farby iba na špičkách. Od majstra vyžaduje presnosť a rovnomerné rozloženie farby, hoci na prvý pohľad sa zdá, že pramene sú namaľované náhodne. Ombre vyžaduje použitie niekoľkých odtieňov na vytvorenie plynulého prechodu na iný odtieň. V novej sezóne bude karamel, med a krémové odtiene obľúbené pre farbenie balayazh.Pastel a iné odtiene

Väčšina žien sa snaží dosiahnuť ušľachtilý odtieň. Experimenty sú najjednoduchšie na krátke vlasy. Je to veľmi prospešné odtiene kožného karamelu. Mäkkosť farby spôsobí, že vlasy budú lesklejšie. Medzi pastelovými tónmi budú obľúbené teplé odtiene. Ale medzi chladom, niektoré dámy nájdu svoju farbu. Hnedé ženy by mali skúsiť odtieň kávy. Zvlášť účinný bude vyzerať v kombinácii s tmavou kožou. Tí, ktorí majú bledú pokožku a chcú vyskúšať odtieň kávy, odporúčame použiť masku v teplých farbách.
Ak sa módna žena stále bojí predpovedať farbu, potom môžete začať maľovať niekoľko prameňov. Potom sa okamžite zistí, či vybraná farba vylepšuje alebo poškodí obrázok. V každom prípade môže byť krátky strih ľahko vymeniteľný a natretý vhodnejšou farbou.