Krása

Štýlové vrecká z leta 2018: najlepšie nápady a elegantné novinky sezóny

Štýlová kabelka je doplnok, ktorý dokáže veľa o svojom majiteľovi. Tieto módne ženy venujú osobitnú pozornosť výberu kabeliek a snažia sa harmonicky kombinovať v jednom ohľade krásu, pohodlie, praktickosť a hlavný význam modelu. Ktoré kabelky budú obľúbené v lete roku 2018? Prečítajte si o tom všetko v našej podrobnej revízii, kde nájdete viac ako 10 aktuálnych nápadov pre nadchádzajúcu sezónu.

Kabelky: Módny trend leta 2018

Letná sezóna v roku 2018 je bohatá na nezabudnuteľné a farebné doplnky. Zvláštna pozornosť sa venuje taške, ktorá sa stala módnym vrcholom mnohých módnych prehliadok. Štýlové peňaženky vyzerajú chytľavé a elegantné. Jednoduché monofónne a doplnené modely ozdobných detailov okamžite upozorňujú na seba. Okrem toho môže byť táto kabelka kombinovaná s oblečením akéhokoľvek štýlu.

Štýlové spojky: v lete 2018

Klatch - jedna z klasických verzií žienových kabeliek, ktorá sa neustále tešila bezprecedentnej popularite. Pre letnú sezónu roku 2018 pripravili dizajnéri veľa zaujímavých a farebných variácií tohto príslušenstva. Najdôležitejšie modely sú spojky v teplých pastelových odtieňoch, pre nasýtenejšie a originálne obrázky vyberte tašky s jasnými kvetinovými výtlačkami, vložky z komiksu a ďalšie obľúbené témy. Pozrite sa na modely z modelov Bottega Veneta, Giorgio Armani, Oscardela Rent a pochopíte, čo by malo byť štýlová spojka leta roku 2018.

Tašky-obálky: elegantná možnosť pre leto roku 2018

Malá obálka peňaženky vo väčšej miere pôsobí ako štýlová súčasť luku, a nie ako praktické a priestranné príslušenstvo. Všetko, čo zapadá do kabelky na obálky, sú okuliare, rúž a ďalšie malé veci, ktoré žena potrebuje. Aj napriek tomu si príslušenstvo vyžaduje špeciálnu pozornosť módnych šiat, vyzerá elegantne, roztomilá a veľmi ženská.

Hlavný trend letnej sezóny 2018 - kabelky, obálky jasných farieb s nezvyčajnou textúrou a originálnym dekorom, ktoré majú zdôrazniť jedinečnosť a originalitu každej dievčiny.

Bag-bag: nezvyčajný nápad na leto 2018

Tašky pôvodnej podoby sa stali skutočným trendom módnej sezóny jar-leto 2018. Vizuálne vám pripomínajú doplnky, ktoré boli obľúbené u dámy renesancie, keď neprekonaný štýl a pozornosť ku každému detailu obrazu bol zákon. Moderné varianty tašky nie sú príliš preč z prvých vzoriek, len materiály (koža, kamzík, veľké tkanie) a farby prešli malými zmenami. Takéto modely ponúkli módnym ženám návrhári Alexander Wand, Fendi, Kenzo.

Štýlové kabelky-krabice leta 2018: starý trend v novej verzii

Bags-boxes - starý trend, ktorý v tejto sezóne získa nové funkcie. Moderné modely sú pripravené vyhrať srdcia miliónov módnych šiat, ktorí chcú vyzerať netriviálne a štýlovo. Stojí za zmienku tašky od spoločnosti Dolce & Gabbana, Lanvi a Carolina Herrera, ktoré vzali starý model ako základňu a zdobili ju rôznymi textúrami, štýlovými a originálnymi detailmi vo forme veľkolepých spojovacích materiálov, kovových vložiek, nápisov a kamienkov.

Tašky - peňaženky: priestranný letný trend 2018

Ťažké a priestranné peňaženky sú výberom tých módnych šatníkov, ktorí chcú kombinovať praktickosť a krásu príslušenstva v jednom obraze. Mnohí sa nepredpokladali, že elegantné a pohodlné kabelky sa vrátia k móde tak rýchlo, ale dizajnéri oživili tento trend väčšinou vďaka štýlovým detailom, originálnemu dizajnu pera, farbám a výtlačkom.

Tašky na pásy: Aktualizované trendy z 90. rokov

Tendencia nosiť tašky na opasku v roku 2017 jemne "skúšala zem" medzi módnymi. Zvláštne, originálne kabelky, ktoré sú bezpečne upevnené v páse veľmi dievčatá rád. Najmä tento trend sa zakorenil v uliciach.

Pohodlné elegantné kabelky uvoľňujú ruky z nepotrebného príslušenstva, ktoré musíte vždy držať vo svojich rukách. Mnohí porovnávajú vrecká na páse s príslušenstvom, ktoré bolo v 90. rokoch v móde medzi takzvanými kyvadlovými obchodníkmi. V istom zmysle takéto porovnanie je odôvodnené, ale moderné kabelky vyzerajú elegantnejšie, štýlovejší a ženské.

Biele príslušenstvo: jemný trend leta 2018

Keď, ako v lete, nosia biely odev a na obrázku používajú biele príslušenstvo. V tejto teplom a slnečnom období je biela schopná súťažiť s rôznymi farbami a jasnými detailmi, ktoré sú plné trendov v lete roku 2018. Štýlové vrecká na spojky, obálky, tote a iné v snehovo bielom dizajne nevyzerajú nudné a štýlové. Pozrite sa na prácu Lanvin Loewem Prada, Tibi, Versace a pochopíte, že biele doplnky môžu byť hlavným vrcholom Vášho letného vzhľadu.

Taška Tote: praktické možnosti letného vzhľadu 2018

Dizajnéri sa rozhodli dýchať nový život do tote tašiek a zdá sa, že ich pokusy boli korunované úspechom. Spočiatku tote bolo považované za veľkú nákupnú tašku, ale po módnom "upgradu" môže doplniť obraz takmer akýmkoľvek štýlom. Moderné ženy módy majú skvelú alternatívu k tričkám v podobe štýlovej a svetlej tašky. Na výstavách spoločností Dolce & Gabbana, Gucci, Salvatore Ferragamo a Valentino boli doplnené modely s týmto doplnkom, naplnené zväzkami zelene a inými produktmi.

Letné tašky na reťaz 2018

Štýlové reťaze dávajú obrazu trochu bohémskej chic, zdôrazňujú kontrast a harmonicky sa zapadajú do obrazu. Módne kabelky na reťaziach sú na niekoľkých ročných obdobiach popredné miesto medzi príslušenstvom na jar a leto. V lete roku 2018, v trende, obidve veľké reťaze, efektívne balenie stredne veľké kabelky, a miniatúrne odkazy, ktoré držia malé spojky.

Bag-bag: win-win verzia leta 2018

Priestranné a štýlové - veľa dievčat chce vidieť svoju letnú tašku. Pohodlné príslušenstvo je schopné "absorbovať" do seba všetko, čo je potrebné pre každého módneho majstra, a budete veľmi súhlasiť. Ak hovoríme o kancelárskych verziách, potom okrem čisto ženských vecí by sa mali hodiť pracovné dokumenty, peňaženka, telefón, možno aj pohodlné čerpadlá pre kanceláriu, ktoré nahradia nádherné podpätky.

Tašky - to príslušenstvo, čo sa nestane veľa. K dispozícii má dievča najmenej 5 typov kabeliek, ktoré sa dajú ľahko zapadnúť do akéhokoľvek obrazu. Miniatúrna taška na spojky alebo obálka vám pomôže pri večeri, priestranná tote alebo peňaženky sú vhodné na nakupovanie a prechádzky po meste, na obchodné rokovania, vyberte klasické kabelky s "dravým povrchom" pre plazy.

Loading...