Články

Nissan Terrano 2018 Recenzia

Tarrano je malý crossover, ktorý sa narodil v roku 2013. Vyrába sa na základe Renault Duster, ale stojí to oveľa viac. Po krátkom čase začali masovú výrobu automobilov v Indii a do roku 2014 dosiahli územie Ruska. V skutočnosti je to úplne nové auto, ktoré nemá nič spoločné s terranom, ktorý sa vyrábal v minulom storočí a až do roku 2004.

Výhody nového modelu:

 • široký sortiment kompletných súprav;
 • Môžete si zakúpiť verziu s pohonom všetkých kolies;
 • pomerne nízka spotreba paliva;
 • dobrá cena;
 • veľký obývací priestor a objem batožinového priestoru.

Toto auto je obzvlášť populárne v Indii a Rusku, navyše bol výrobný závod modelu vybudovaný a otvorený v Rumunsku a Brazílii, kde sa stali závislými aj na tomto crossoveru. S cieľom uspokojiť túžby svojich fanúšikov a zákazníkov sa začal rozvíjať nový model modelu 2018.

Vonkajšia zmena

V skutočnosti sa nevyskytli žiadne významné vonkajšie zmeny, takže všetky navrhnuté rozhodnutia o dizajne sú len podčiarknutím predtým vytvoreného vzhľadu. Kapota dostala veľké lisovacie línie, rovnako ako veľkú mriežku tmavého pletiva s chrómovaným okrajom. Na vrchole bola uložená vrstva v tvare písmena V dvoch riadkov, ktorá prechádza do kapoty. Zdôrazňuje japonský štýl a tu nájdete veľké firemné logo.

Svetlomety tiež dostali nejaké zmeny, teraz sa stávajú užšie a hneď nad nimi je umiestnená LED dióda. Predný nárazník zostal rovnaký masívny a svalnatý, zvyčajná hmlovina získa chrómovú výbavu v drahších automobiloch.

V profile je auto rovnaké ako Renault Duster a nebude možné ich odlíšiť od diaľky. Oblúky kolies dostali veľkú veľkosť a strecha je vybavená striebornými zábradlami. Tu bude štandardne inštalované 16-palcové kolesá s dvojitým farebným rozsahom - kombináciou tmavých a svetlých farieb.

Za vozidlom sa dostali rozsiahle osvetlenie, mierne upravená zadná časť, ako aj chrómový rám nad štátnou poznávacou značkou. Názov modelu bude tiež vyrobený z chrómu, s dôrazom na štýl auta.

Oblúky kolies majú tmavé plastové lemovanie, ktoré zdôrazňujú príbuzenskú kategóriu vozidla na terénne vozidlá. Dverové kľučky neboli pôsobivé a kľúčový zámok na dverách vodiča je veľmi žiaduci. Okrem toho stojí za zmienku nešťastný výkon vonkajších spätných zrkadiel, majú zlý tvar a hlboké pristátie vedie k vzniku veľkých mŕtvych miest.

interiér

Interiér vozidla bol, hoci nie výrazne, ale stále lepší, najprv je viditeľný skutočnosť, že sa objavil multifunkčný volant s rôznymi kľúčmi. Veľká radosť pre domácich motoristov spočíva v tom, že signálové tlačidlo bolo vrátené na svoje obvyklé miesto. Interiér je vyrobený z drahých materiálov a sedadlá vydržali úplnú zmenu.

Vybavenie nových sedadiel:

 • anatomická forma;
 • bočná opora a zvýšený vankúš v dĺžke;
 • mnoho rôznych úprav.

Centrálna konzola získala multimediálny systém s 7-palcovým dotykovým monitorom. Ihneď pod obrazovkou nájdete veľa kľúče a tlačidiel na ovládanie systémov SUV. Klimatizácia, palubný počítač zostal rovnaký ako u Dustera, okrem toho vývojári nevyriešili problém s prepážkami, ktoré sa z nejakého dôvodu odlišujú. Ukazuje sa teda, že auto sa stále mení na niečo iné, ale postupne a pomaly, pretože obsahuje veľa francúzskeho vozidla až po prispôsobenie zrkadiel.

Kufor sa stal o niečo väčší a jeho objem je teraz 480 litrov, ale ak je zadný rad sedadiel zložený, čím sa vytvorí rovná podlaha, netto objem sa zvýši na 1 635 litrov.

rozmery

Aktualizovaný SUV má nasledujúce možnosti:

 • dĺžka - 4320 mm;
 • výška - 1750 mm;
 • šírka - 1820 mm;
 • rázvor - 2670 mm;
 • svetlá výška - 205 mm.

Technické špecifikácie

Na získanie automobilu sú ponúkané iba dve verzie benzínových motorov s objemom 1,6 a 2 litre, zatiaľ čo ich výkon je 115 koní a 143 koní. Existuje tiež informácia, že verzia s pohonom všetkých kolies má schopnosť získať výkonnejšiu pohonnú jednotku, ale to nie sú presné a definitívne informácie.

Prenos: šesťstupňová manuálna prevodovka s krátkym prevodom (1 prevodovka môže byť použitá ako "ponizhayka"), 4-oh.

Cena, kompletná sada

Celkové plánované vydanie štyroch základných konfigurácií:

 • pohodlia;
 • Elegance;
 • Elegance +;
 • Techno.

V tomto roku bude vozidlo predávať na území Ruskej federácie, pričom cena základnej konfigurácie je 800 tisíc rubľov. Verzia pohonu všetkých kolies s pištoľou bude stáť 1,1 milióna rubľov.

Pozrite si video: 2018 Nissan Terrano Sports Edition. most detailed review. price. mileage. features. specs !!! (Október 2019).

Loading...