Krása

Čo je módne nosiť v lete roku 2018?

Na módnych prehliadkach novej sezóny boli preukázané nádherné originálne luky od svetových módnych guru. Súbory harmonicky prelínajú klasické veci a nové predmety.

Ak chcete vytvoriť módnu šatňu pre seba, stačí študovať súčasné trendy, ktoré boli preukázané v tomto roku na svetových mólach. Ich zručné kombinácie umožnia vyzerať módne a štýlové v lete roku 2018.Trendy letnej sezóny 2018

Nemá zmysel vytvárať hotové sady šiat a odporúčať každému z nich moderné módne ženy. Vylučuje to jedinečnosť z každodenných a slávnostných lukov. Súbor trendov nového leta vám pomôže vyzerat ako originálny, ale zostáva na vrchole módy.

Pop art ako leitmotif sezóny

Tento trend je v abstraktných vzorkách na materiáli. Obrázky sa vyznačujú najmä jasnými a kontrastnými odtieňmi. Nielen tkaniny oblečenia, ale aj topánky s príslušenstvom zdobia s takýmto maľovaním. Paleta farieb odráža odtiene make-upu. Je dôležité, aby ste sa nedostali do zlého vkusu a udržali si štýl.

V letnej sezóne predstavili výrobky Pop Art Raf Simons, Calvin Klein, Delpozo, Versace. Majstri módneho priemyslu ukázali, ako zmiešať farby a zdôrazniť centrálne detaily.

Pastelová gama

Na rozdiel od farebných pódií pop art získali pastelovú celkovú luku. Jasnejšie detaily môžu byť vrcholom obrazu na pozadí jemných odtieňov béžovej, prachovej ružovej, svetlo oranžovej farby. Súbor môže kombinovať niekoľko tichých farieb naraz, alebo môže byť monochromatický.

Eklekticizmus v móde

Kombinácia nezlučiteľnosti sa zdá byť jednoduchou úlohou. Napriek tomu je veľmi ťažké vyzerať štýlovo v takýchto oblekoch. Kombinácie je potrebné zvoliť zvlášť opatrne. Ak hovoríme o výtlačkoch, nová letná sezóna vám umožňuje kombinovať klietku a pásik, vzor zvierat a kvetinový ornament. Stylistické zmiešanie umožní módnym ženám súčasne nosiť niekoľko obľúbených vecí, ktoré patria k rôznym smerom. Je dôležité, aby protiklady mali stále body kontaktu: jeden farebný rozsah alebo jeden materiál.

Fringe ako hit sezóny

V novej sezóne sa osobitná pozornosť venuje dekorácii vo forme okrajov. V lete to bude obzvlášť silné a viacvrstvové. Okraj na oblečenie bude ťažký a stane sa stredobodom pozornosti. Okrem okrajov v zaznamenaných trendoch sa objavujú všetky druhy vlčieho plátna a ozdôbky, ktoré premenia oblečenie na kráľovské oblečenie. Priesvitné šaty v štýle spodného prádla vám umožňujú preukázať ženskosť a citlivosť obrazu.

Zips a struny

Originálne a odvážne vyzerajú všetky druhy šnurovania. Môžu byť pozorované ako na topánkach, tak na oblečení. Obzvlášť nádherné vzhľadové bielizeň, zdobené strunami. Takže spodná bielizeň vo forme podprsenky s prepletením popruhov v páse v novej sezóne by nemala byť skrytá, ale naopak, ukázala sa tým okolo vás.

Športové šik

V trendových športových štýloch. Oblečenie nemusí nutne mať všetky funkčné vlastnosti športu, stačí len udržať tvar a dekor. V horných teplákových súpravách, kožené kombinézy motocyklov a modely, ktoré vyzerajú ako plavky a nepremokavé oblečenie.

Glitter a perie na oslavy

Elegantné oblečenie zahŕňa použitie peria a trblietky v neobmedzených množstvách. Toto bolo plne preukázané na výstavách svätého Laurenta, Dolce a Gabbany, Gucci, Niny Ricci a Pronzy Schulerovej. V dôsledku toho sú obrazy oslnivé a mimoriadne.

Minimalizmus na svetových pódiách

Minimalizmus vždy vyzeral elegantne a elegantne. Bez ohľadu na to, či ide o farbu alebo štýl oblečenia. Na výstave slávnych kočovníkov sa v tomto roku stretne retromínalizmus, jeho moderné trendy a avantgardné myšlienky, zachované v lakonickom štýle.

"Škaredé topánky"

V lete roku 2018 bola táto úloha dávaná Croxům. Boli zdobené mnohými ikonami a umiestnené na vysokej plošine. Avšak základný tvar a viditeľné otvory zostali na mieste.


Materiály: nové a známe

Medzi pôvodnými trendmi letných odevov z plastu. Má účel - ochrana pred dažďom. Moderné dizajnéri však urobili takéto šatňové výrobky dekoratívne a zaradili ich do svojich zbierok. Môžete to overiť štúdiom nových liniek od Chanel, Valentino a Balmain.

Medzi trendy patrí brilantná hra hodvábu a saténu. Samozrejme, že takéto materiály kladú vysoké nároky na postavu, ale poskytujú nekonečné možnosti, pokiaľ ide o drapérie. Tečúce saténové oblečenie môžu dámu v centre pozornosti na každej strane.

Napriek letnému horúčavu v roku 2018 bude trend koženého tovaru. Obzvlášť populárne budú červené plášte, ktoré doplnia rafinovaný vzhľad s chladnými večermi. Môžu sa nosiť s košelemi, blúzkami, nohavicami a sukňami. Modely na móle ukázali obrazy, kde plášť nosí na nahé telo.

Letné farby, odtiene a výtlačky

Leto 2018 vám umožňuje navzájom kombinovať neočakávané farby. Všetky odporúčania farby terapeuta sú vyhradené. Skvelé kombinácie ružovej a oranžovej alebo červenej a modrej nikoho nijako neprekvapí.

Živočíšna tlač zostala na vrchu. Výber farby žíhania, zebra alebo pythónu sa môžete stať centrom pozornosti pri každej udalosti. Inšpirovaný módou 80. rokov, keď boli živočíšne výtlačky na vrchole svojej popularity, špičkoví dizajnéri uvoľnili modely na móle vo vhodných oblečení. Rovnako to boli Donatella Versace, Roberto Cavalli, Elie Saab, Paul Surridge.

Ružová farba bola minulou sezónou zabudnutá, ale hlučne sa prelína do nového leta s jasnou fuchsií a jemnými ružovými lístkami. Odtiene ružovej vám umožnia vybrať jemný ženský obraz.

Z minulosti v novej sezóne sa vrátil tzv. Varenkov. Denim s nezvyčajnými jasnými rozvodmi sa objavila v letných kolekciách Stella McCartney, Givenchy a Balenciaga.

Výstava v New Yorku priniesla neonový zelený odtieň letnej módy. Táto farebná a jasná farba neskôr prešla pódiami Paríža a Milána v kolekciách Gucci a Veronica Leroy. Projektanti hovoria jedným hlasom o zložitosti tejto farby. Preto musí byť súčasťou súboru s maximálnou starostlivosťou.

Klasická kombinácia čiernej a bielej sa nevzdáva svojej pozície v novej sezóne. V nových zbierkach Louie, Givenchy, Dior a Kovalli sa objavili ortodoxné kombinácie čierneho dna a bieleho vrcholu, kockovaný vzor, ​​zebra a dokonca čiernobiela kvetinová potlač.