Články

Remeslá zo zmrzlinových tyčiniek

S chuťou pohlcujúcou "eskimu", málo ľudí vo svojej predstavivosti čerpá ďalší osud jeho prútika. Prekvapujúco, dokonca aj taká nevzhľadná vec môže robiť zázraky v interiérovom dizajne a tiež slúži ako zdrojový materiál pre najoriginálnejšie remeselné remeslá.

Je zaujímavé Potom sa čoskoro začneme učiť umenie dekorácie a remesiel zo zmrzlinových tyčiniek! Pre vás sme zhromaždili najoriginálnejšie nápady pre premenu jednoduchého prútika na očarujúce príslušenstvo.

Roztomilý rám pre škôlku

Náramky, boxy, stojany na náušnice

Takéto tácky nevyzerajú o nič horšie ako frizívne pozlátené alebo sametové figúrky na šperky

Tieto nádherné náramky budú lacné, ale určite vynikajúca jedinečná dekorácia nielen pre malú princeznú, ale aj pre mladú dámu.

A tieto skvelé škatule a roztomilé dekorácie z tyčiniek sa zdajú byť vyrobené navzájom

Svetlé hádanky - skvelá náhrada za nákup. Nakreslite a potom zozbierajte - šialene fascinujúcu dvojitú hru pre vás a dieťa

Ďalšou zaujímavou myšlienkou je použiť zaujímavé fotografie ako obrázky pre puzzle.

Fascinujúci svet jasných hračiek a zvierat je zábavnou hrou pre dieťa. Prečo sa nepokúšajte vybudovať z klbko alebo z dvoch super zábavný krokodíla - roztomilý zajac, je to tak jednoduché! Takáto aktivita dokonale rozvíja predstavivosť a fantáziu detí.

Prečo kupovať drahé vianočné hračky, ak ich môžete urobiť sami? Vianočné ozdravné remeslá vyzerajú oveľa zaujímavejšie ako obchody, najmä keď je hlavný materiál k dispozícii absolútne všetkým.

Atmosféra novoročnej rozprávky vo vašej domácnosti vytvorí tieto roztomilé dekoratívne snehové vločky

Pomocou všetkých rovnakých magických tyčiniek zmrzliny sa môžete cítiť ako skutočný umelec

Rozvíjanie herných aktivít - to, čo potrebujete pre predškolákov. Takéto lekcie prinesú veľa potešenia a rozhodne nebudú niesť dieťa.

Veľký a malý list

počítacie

Naučte farby

Detská geometria

Je veko vášho obľúbeného knihy alebo pamätného notebooku staršie? Nebuďte naštvaný. Koniec koncov, máte zmrzlinové tyčinky, ktoré budú vynikajúcim materiálom pre elegantné a čo je najdôležitejšie - jedinečnú náhradu.

Stojan na perá a ceruzky

Univerzálna dekoratívna krabica - umelecké dielo

Fanúšik divu

Rozkošný kvet

Detská chrastítka

Rovnaká hokejka môže byť použitá na určený účel, ale tentoraz nie na zmrzlinu, ale na tortu.

Roztomilá záložka pre knihy

Pre poznámky, citácie a všetky druhy nápisov všetky rovnaké palice budú užitočné!

Dekoračné vázy na kvety

Krmítkári a pivárne

Len roztomilé domy v interiéri môžu nastaviť dizajnový nápad celého dizajnu a stať sa symbolickým exkluzívnym doplnkom v dome.

Držiaky pohárov

Malá predstavivosť, úsilie, túžba a pred vami je skutočná architektonická práca, ktorej hlavnou úlohou je len zmrzlina

Očarujúce stoličky

Stavať mosty

Príjemné drobnosti a všetky detské drobnosti - nie celý príbeh o použití tohto nádherného materiálu. Je ťažké uveriť, ale aj to najkrajšie bytové zariadenie môže byť postavené z palíc obľúbenej pochúťky!

Chic police

Glamour lucerny

Krabice na tvorbu diskov

Skvelá štýlová kompozícia

Geometria srdca na dekoráciu

A najviac neočakávané použitie zmrzlinových tyčiniek nájdete aj v hudbe! Harmonica - to, čo potrebujete pre začiatočníkov malých fanúšikov zábavných melódií

Loading...