Krása

Lily tetovanie: hodnota pre mužov a ženy, náčrty a originálne farby

Nie je to tak dávno, tetovanie bolo vnímané ako symbol, ktorý identifikuje ľudí do určitých kategórií: väzni, dievčatá ľahkej cnosti, námorníci alebo hasiči. Teraz tetovanie je spôsob, ako vyjadriť svoj názor, vašu originalitu a individualitu. Väčšina chlapcov a dievčat nie je vedená posvätným významom a významom tetovania, ale svojim atraktívnym vzhľadom a dáva niečo vlastné do toho.

Jeden atraktívny vzhľad by bol tetovanie ľalií, pretože je to ušľachtilý a krásny kvet. Obraz lilie možno nájsť na ikonách, rukách Gabrielu. Navyše táto jemná kvetina v kresťanstve je personifikácia Panny Márie, takže tetovanie s obrazom ľalia je veľmi obľúbené medzi silne veriacimi ľuďmi.

Ak sa dotknete príbehu, potom obyvatelia starovekého Egypta, lilie zosobňovala hojnosť, bohatstvo a plodnosť. Lily kvety vyzdobili mŕtvych v mladom veku dievčatá, zatiaľ čo veria, že v nebi, vďaka tomu, že budú mať veľa detí. Lily tiež slúžili ako symbol ženskej nevinnosti a čistoty. V nemeckej kultúre je ľalia kvetina, v ktorej žijú elfovia.


Lily tetovanie: význam

Základná symbolická hodnota je takmer identická s hodnotou, ktorú má lotus vo východných tradíciách. Všeobecný význam lilie tetovanie je pokoj mysle a rovnováhy, harmónia duše a tela, sláva a nevinnosť, šľachta a veľkosť, nehybnosť dievčaťa a jej krásu.

Ak hovoríme o náboženstve, ľalia je zosobnenie skromnosti, pokory a pokory. V Grécku a Ríme bola ľalia často spojená s bohyňami, ich hlavným atribútom. To bolo veril, že ľalia vyrástol z mlieka bohyne zeme Hera. Preto bola kvetina považovaná za symbol nádeje, bol zobrazený na minciach.

Osobitná pozornosť pri výbere náčrtu tetovania s ľalia by mala byť daná výberu farby, pretože hodnota tetovania závisí od nej. Biela ľalia je špeciálny druh kvetu, ktorý medzi rastlinami je považovaný za diamant medzi kameňmi, pretože má atraktívny vzhľad, považuje sa za zosobnenie bohatstva. Avšak v niektorých prípadoch je obraz bielej ľalie spojený s ľuďmi so smrťou, ale tu je niekoľko kvetov na jednom mieste, ktoré majú opačný význam - nesmrteľnosť.

Žltá ľalia je symbolom hrdosti, nedostupnosti a arogancie jej majiteľa. Oranžová kvetina - originálnosť, originalita myšlienok a rozhodnutí, nezávislosť alebo nenávisť k niečomu (zákony, životné poriadky atď.). Pink Lily - personifikácia nežnosti, mladosti a ženskej neviny. Lily kvety, vyrobené v tmavých odtieňoch, budú slúžiť ako symbol vášeň, ukáže túžbu a otvorenosť osoby.

V šalúrskych tradíciách je ľalia symbolom plodnosti a plodnosti, ale pre Židov lilie slúži dôverovať Bohu. Veľmi často sa ľalia používajú spolu s mečom, pretože dva symboly sa navzájom protirečia - nevinnosť a vina súčasne.

Vo všeobecnosti je hodnota tetovania veľmi bohatá, zatiaľ čo nie vždy dobrá. Napríklad v dávnych dobách boli dostupné ženy označené ľalinou na rameni ženy. V dôsledku toho hodnota tetovania závisí od rôznych odtieňov, miesta na tele a farebnej schémy, takže pri výbere tetovania z ľalia by sa malo pristupovať veľmi opatrne.

Cobertura de cicatriz

Lily tetovanie: význam a náčrty pre dievčatá a chlapcov

Okamžite stojí za zmienku, že lilie je krásna kvetina, ktorá je vhodná pre dievčatá. Avšak existujú výnimky z pravidiel a lilie sa dá vidieť u mužov, často ju kombinujú s inými prvkami, takže kvetina pôsobí len ako súčasť kompozície.

Tetovanie s obrazom ľalia nemá jednoznačný význam aj teraz, pretože má pozitívny aj negatívny význam. Všeobecne platí, že kvetina na ženskom tele je zrozumiteľnosťou jemnosti, krásy a čistoty. Zároveň história zatienila hodnotu a povesť tohto kvetu, pretože lilie púčiky označovali padlé ženy. Tiež značka lilie zrady, zlodeji a prostitútky.

Teraz medzi zástupcami slabšieho pohlavia je mimoriadne populárna verzia štylizovanej ľalie - "heraldická ľalia", ktorá zjavne nie je podobná skutočnému kvetu. V tomto prípade má obrázok iba pozitívnu hodnotu a vytvorí tetovanie pomocou troch okvetných lístkov, z ktorých jeden je umiestnený v strede a bočný ohyb v smere od stredu.

Nie menej atraktívne náčrtok s obrazom žltej dúhovky (kvetina lilie). Hlavným významom heraldickej ľalie je bohatstvo, ušľachtilé narodenie, sila a moc. Stojí za zmienku, že táto hodnota sa zaujíma viac o mužov ako o dievčatá, takže takéto tetovanie možno vidieť na mužskom tele.

Vo všeobecnosti dievčatá uprednostňujú skutočný obraz kvetu, ktorý dokáže preukázať svoju krásu. Najobľúbenejším štýlom je realismus, hoci kvetina má dvojznačnú povesť. Najdôležitejšie je, že dievčatá by nemali vlievať ľalie na svoje ramená, pretože to bude mimoriadne nevhodné a nie dobré.

Vo väzení muži nepoužívajú tetovanie s obrazom ľalia, ale väzni s takým tetovaním, hoci zriedkavé, sa dajú nájsť. Hodnota ľalie na zóne je ľahké správanie alebo nekonvenčná orientácia.

Pokiaľ ide o mužov, sú pri výbere tohto kvetu vyberaví a jedinou relevantnou možnosťou je tetovanie zobrazujúce kráľovskú ľalia. Takže človek prejavuje svoju nadradenosť nad ostatnými, lebo predtým bola kvetina zobrazená na emblémoch rôznych kráľovstiev.

Royal Lily - kvetina, ktorej hodnota priamo závisí od použitého rozsahu farieb. Napríklad lilie s tmavými okvetnými lístkami budú slúžiť ako symbol vášne a vytrvalosti charakteru, odolnosti pri rozhodovaní a sebestačnosti. Oranžové (tigerové) ľalia - nezávislosť, tvorivosť a originalita myslenia. Žltá - hrdosť, ale len krásne budú modré, zelené a šarlátové ľalie, ktoré nemajú zvláštny význam. Aj pre mužov je populárny náčrt lilie a mečov, na tetlách bude takéto tetovanie personifikáciou šľachty a mužskosti, oddanosť priateľstvu, ich ideálom a princípom.

Loading...