Krása

Módny dámský kabát: AUTOMAŤ - ZIMA na snímke

Mnoho módnych žien sa bude zhodovať, že kabát je najverestnejšia, najpohodlnejšia a najpopulárnejšia v každej dámskej šatníku. Koniec koncov, v zime, na jar a na jeseň každý z nás oblieka útulný, krásny kabát. Dáva obraz vznešenú eleganciu a niektoré modely dokážu drasticky zmeniť obvyklé tradície a prinášajú do módy jedinečný a často pôsobivý, neočakávaný štýl.

Dnes budeme hovoriť o módnych plášťoch tejto jesennej sezóny. Pozrime sa, ktoré modely a trendy budú najrelevantnejšie.

Elegantný kabát Nasýtený fialový náter Štýlový kabát Módny kabát

Kabáty sezóny jeseň-zima: módne trendy a štýly

Capes a Capes

Medzi tradičnejšie modely klasického strihu sa na módnych prehliadkach bežného roka vyzerali veľmi originálne pončo, čiapky a čiapky.

Cape Coats

Množstvo modelov tohto štýlu vám umožňuje nosiť čiapky v akomkoľvek štýle - od klasických až po športové, ktoré vytvárajú zaujímavé každodenné aj večerné obrazy.

Krásny kabát

Efektívne a nezvyčajne vyzerajú plášť bez rukávov. Samozrejme, pokiaľ ide o praktickosť, mnohí z nich sú veľmi opatrní. Štýlové dámy sa však často nedopierajú o takú novinku, považujúc za vynikajúcu možnosť na teplú jeseň, najmä v kombinácii s vysokými rukavicami.

Módny kabát bez rukávov

Extravagantné drážkované rukávy

Pútko Vytlačená čiapka

Klasický kabát

Klasický je nevyhnutný pre vytváranie obchodných obrázkov pre kanceláriu. Štýlové obojky, lichobežníkový alebo rovný strih budú v tejto sezóne dôležité.

Klasický kabát Klasicky namontovaný náter Klasický kabát s opaskom Elegantný kabát s opaskom Srsť: klasická Srsť v pastelovo ružovej farbe Kockovaný klasický kabát Štýlový klasický kabát Štýlový klasický biely kabát Štýlový klasický čierny kabát

Oversayz

Ušľachtilý zámorský štýl je v trende niekoľko rokov za sebou. Objemové vrstvy siluety A, voľné uloženie so širokými goliermi, veľkými pásmi, vreckami alebo jednoducho bez dekoratívnych detailov, budú aj tento rok potešovať štýlové krásy. A kožušinové ozdoby, ktoré pridávajú ešte väčší objem, vyzerajú skutočne luxusné a očarujúce.

Nadrozmerný kabát Voľný strih Nadmerný jasný náter Brutálne srsť Pôvodný rezaný náter Hnedý kabát Čierna nadrozmerná srsť Módny kabát

Sofistikované originálne rezné rukávy budú tiež dôležité. Tento štýl robí ramená viac zaoblenými, čo dáva väčšiu ženskosť obrazu. Dokonca aj taký neobvyklý model bude vyzerať skvele v každom obraze.

Originálne rezné rukávy

Glamour grunge

Kontroverzná, ale nie nudná grunge v tomto roku bude dôstojnou súťažou pre všetky ostatné štýly.

Glamour grunge

Pri posudzovaní fotografie sa jasne vyskytujú charakteristické znaky grunge - tučné kombinácie nepoddajných.

Návrh kreatívneho náteru

Srsť ako bunda

Nedávno dizajnéri aktívne experimentujú s prešívanou textíliou. Dnes sú veľmi obľúbené bundy, bundy a teraz prešívané kabáty.

Prešívaný kabát

Tento kabát možno ľahko kombinovať s podpätkami a šatami - skvelou alternatívou k drahému kožuchu!

Štýlové prešívané kabáty Módny prešívaný kabát

Vojenský štýl

Odvážna armáda každoročne nájdená v módnych zbierkach. V súčasnosti sa odporúča, aby sa kočičkám uprednostňoval kabát v podlahe alebo v strednej dĺžke.

Vojenský štýl

Kovové gombíky, záplaty a ďalšie charakteristické detaily na pozadí prísnych štýlov vyzerajú veľmi roztomavo v kombinácii s elegantnými ľahkými látkami a dámskymi doplnkami.

Súčasný vojenský štýl

Orezaný štýl

Prvé mesiace na jeseň a s nimi posledné teplé dni nás kývne na nový, krásny a štýlový orezaný kabát.

Orezaný plášť Orezaný čierny kabát

V tejto sezóne budú populárne klasické modely, bundy, bundy, kabáty s gombíkmi alebo bez spojovacích materiálov.

Krátky povlak Orezaný moderný palt

Dlhé plášte

Rovnako ako predtým, dlhé kabáty na podlahe alebo na členku zostávajú medzi najviac módne. Ale tu je dôležité pochopiť, že to je dĺžka, ktorá je sólovým prízvukom, preto takáto vrstva bude vyzerať elegantne a harmonicky v najjednoduchšom možnom prevedení.

Dlhé plášte Dlhá čierna srsť Dlhé svetlo

Ale napriek tomu je malý dekor vhodný.

Dlhá vrstva so vzorom Dlhá vrstva s pásom

Aktuálne výtlačky

Klietka a geometrické vzory

Bunky budú dosť trochu v móde tohto roka. Ak chcete diverzifikovať kockovaný výtlačok, dizajnéri predstavili najzaujímavejšie kombinácie a farby.

Skontrolujte tlač Moderný kontrolný náter Štýlový kontrolný náter Čiernobiela geometrická tlač Geometrický tlač

Tlač nábytku

Kvetinový výtlačok získava nový vzhľad vo forme nábytkových monogramov a vzorov. Kabáty v podobnom dizajne sú spravidla šité z drahých materiálov - gobelíny, žakárové s bohatými farbami, takže pomerne jednoduchý štýl bude vyzerať luxusne.

Tlač nábytku Srsť s nábytkom

Živočíšna tlač

Leopardova tlač dlho podmanila výšky vysokej módy a tento trend je stále relevantný.

Živočíšna tlač

Spolu s tradičnými farbami existuje móda na zafarbenie leopardovej tlače v žltej, fialovej, modrej farbe atď.

Farebný leopard tlač

Módne farby

Skutočné "chladné" tóny sezóny nevylučujú módu pre jasné akcenty. Slávni dizajnéri predstavujú hlboké, nasýtené farby na dráhach. Ružové, fialové, červené, fialové, modré a iné jasné odtiene pridávajú v jesennom a zimnom období viac energie, nálady a slnka.

Módne farby srsti Červený kabát Jasný kabát

Zaujímavé štruktúrované tkaniny v marshmallow, ktoré vyzerali ako pastelovými farbami, boli tiež veľmi výrazné, ale veľmi pekné.

Loading...