Svet

Lunárny kalendár apríl 2019: priaznivé dni pre prácu, šport a rekreáciu

Mesačný kalendár vám umožňuje navigovať v dňoch mesiaca mesiaca a vybrať najvhodnejšie pre určitú aktivitu. Podrobný popis každého dňa pomôže zvýšiť produktivitu práce a komunikácie a pomôže chrániť pred negatívnou energiou.

1. apríl (25 dní v mesiaci)

Waning Moon in Aquarius

Tento deň je vhodný pre dobrodružné akcie, investovanie peňazí do pochybných projektov a podobne. To všetko bude nakoniec korunované úspechom. Dobrý deň na zmenu aktivít a bývania. Deň sa môže venovať riešeniu nevyriešených problémov.

2. apríl (26 mesiacov v mesiaci)

Waning Moon v Rybách

Dobrý deň pre hlboké ponorenie do seba a získanie posvätného poznania. Dnes môžete začať s dôležitým biznisom a byť presvedčený o skvelom výsledku. Aj tie iniciatívy, ktoré predtým vyzerali ako beznádejné, skončia úspechom. Vo finančnom sektore sa vyskytol aj boom. Stretnutia s partnermi budú plodnejšie, ak sa konajú večer.

3. apríl (27 mesiacov)

Waning Moon v Rybách

Dnes nedosiahne veľa úspechov v žiadnej sfére života. Začať niečo nové a ambiciózne určite nestojí za to. Odpad peňazí tiež nebude prinášať potešenie a prospech. Všetky nákupy by sa mali odložiť na ďalší deň. Je lepšie byť izolovaný od spoločnosti a zostať sám.

4. apríl (28 mesiac mesiac)

Ubúdajúci mesiac v Aries

Dnes je lepšie nevystupovať do aliancií. Deň je len dobrý pre plánovanie a premýšľanie o tom. Tiež v tento deň by ste nemali robiť utrpené závery a kroky. Výsledky týchto pravidiel budú pravdepodobne katastrofálne. Nebezpečenstvo konfliktov na akejkoľvek pôde je mimoriadne vysoké.

5. apríl (29. mesiac)

Nový Mesiac v Aries

Skvelý deň pre plánovanie a premýšľanie. Bohužiaľ, energia v tento deň stačí len na duševnú činnosť, takže realizácia plánu je lepšie odložiť. Každá činnosť by mala byť minimalizovaná a fyzická aktivita je lepšie vylúčiť. Akékoľvek finančné náklady sa odporúčajú odložiť na ďalší deň.

6. apríl (1 mesiac v mesiaci)

Pestovanie Mesiaca v Barane

Deň je vhodný na začiatok dôležitých záležitostí. Dnes je intuícia obzvlášť akútna, takže akékoľvek rozhodnutie bude pravdepodobne správne. Deň je vhodný na učenie, pretože informácie sú dobre stráviteľné. Komunikácia s priateľmi a spolupracovníkmi bude tiež produktívna. Ak v tomto lunárnom dni demonštrovať veselosť jeho veľkorysosť, nezabráni sa vrátiť všetky náklady vo väčšej miere. V tento deň je riziko konfliktu vysoké. Agresia stojí za to obmedziť.

7. apríl (2 mesiace v mesiaci)

Rastúci mesiac v Býka

Úžasný energeticky aktívny deň. Dnes môžete urobiť veľa, takže nestrácajte čas. Všetky plánované obchody budú mať skvelý výsledok. Stačí sa vyhnúť sporom, pretože vysoká úroveň agresie môže vyvolať zbytočné konflikty. Je lepšie sublimovať agresiu na šport a zdravotnú starostlivosť.

8. apríl (3 mesiace v mesiaci)

Rastúci mesiac v Gemini

Skvelý čas na príjemnú aktivitu. V pracovnom režime je lepšie sa ponoriť do rutiny a doma budú každodenné úlohy dokonale fungovať. Riešenie finančných problémov sa musí vykonať pomaly a merateľne. Mali by sa vyhnúť náhlemu zániku udalostí. Dobrý čas na rozhovor s blízkymi a dátumami.

9. apríl (4 mesiac mesiac)

Rastúci mesiac v Gemini

Dnes im umožní obhajovať ich názor a dokázať svoj vlastný prípad. Tiež úspešné pri realizácii budú plány do budúcnosti, vytvorené v tento deň. Mali by ste byť opatrnejší pri financiách: malé dlhy môžu byť uzavreté, ale je lepšie nerobiť nové. Zdravie bude vyžadovať osobitnú pozornosť. Ľahké zaťaženie a správna výživa budú prínosom.

10. apríl (5 lunárnych dní)

Rastúci mesiac v Gemini

Mysl je dnes na vrchole aktivity, takže deň je vhodný pre nové zručnosti a tréning. Pre relaxáciu môžete venovať niekoľko hodín práci v záhrade alebo v dome. V oblasti financií by ste sa mali spoľahnúť na intuíciu. Iba v tomto prípade bude investícia úspešná. Skvelý čas na komunikáciu, stretnutia, nových známych. Cvičenie a prejedanie je najlepšie zabrániť.

11. apríl (6 mesiacov)

Rastúci mesiac v rakovine

Deň vám umožní účinne stráviť predtým nahromadenú energiu. Dnes sa všetko ukáže ako najlepšie. Pre riešenie stojí za výber najťažších problémov, pretože dnes je možné ich vyriešiť. Môžete zmeniť zamestnanie, miesto pobytu, začať nový projekt alebo začať učiť novú profesiu. Starostlivosť o telo bude rovnako produktívna ako šport.

12. apríl (7 mesiacov)

Prvá štvrťrok, mesiac v rakovine

Dnes môžete cítiť poruchu. Telo potrebuje odpočinok, aby obnovilo zásoby energie. Napriek tomu sa bude domáhať domáce práce. Je lepšie pracovať spolu s kolegami, pretože týmto spôsobom prinesie maximálnu produktivitu v tento deň. Čo sa týka menovej sféry, každá operácia si vyžaduje starostlivé testovanie účelnosti. Ak existuje možnosť odložiť niektorú z nich, potom je lepšie neriskovať a presunúť operáciu do iného dňa.

13. apríl (8 mesiacov)

Rastúci Mesiac v Leo

Tento deň nie je vhodný na rokovania s manažmentom a kolegami. Všetko sa deje pod vplyvom negatívnej energie. Môžete sa vyhnúť konfliktu, ak sa ponoríte do rutiny a vypnete sa od ostatných. Aj v oblasti financií je ťažká situácia. Je lepšie neplánovať veľké nákupy a investície. V tejto situácii bude najvhodnejším dňom.

14. apríl (9 mesiacov)

Pestovanie Mesiaca v Panne

Dnes je lepšie venovať sa domácnostiam a komunikácii s rodinou. Každá udalosť by mala byť nejakým spôsobom spojená s blízkymi ľuďmi a ich potrebami. Každá z týchto iniciatív bude úspešná.

15. apríl (10 dní v mesiaci)

Pestovanie Mesiaca v Panne

Tento deň je vhodný na riešenie aktuálnych problémov. Začiatok nových projektov sa odporúča odložiť na vhodnejšie obdobie. Je lepšie tráviť čas čistením, hraním športov, prípravou jedla. Za každú cenu sa vyhýbajte konfliktom. Môžu trvať oveľa dlhšie, než sa očakávalo, a vytvorili veľa problémov.

16. apríl (11 lunárnych dní)

Pestovanie Mesiaca v Panne

Dnes je lepšie venovať sa komunikácii s blízkymi a príjemnými ľuďmi. Pracovné vzťahy sa nebudú rozvíjať najpriaznivejšie. Akékoľvek projekty riskujú zlyhanie. V tento deň sa odporúča ušetriť peniaze a nevykonávať prázdne nákupy. Šport a dobrá výživa budú mať pozitívny vplyv na telo.

17. apríl (12 mesiacov)

Rastúci Mesiac vo Váh

Tento mesačný deň vám umožní doplniť zásoby energie, čo následne pomôže vyriešiť staré otravné problémy. Dnes stojí za to venovať čas liečbe, športu a osobnej starostlivosti.

18. apríl (13 mesiacov)

Rastúci Mesiac vo Váh

Deň bude vyžadovať každú zvýšenú pozornosť k blahu. Tiež by sa nemalo ľahko súhlasiť s pochybnými návrhmi a spadnúť do ilúzií. Deň je zakrytá agresívnou energiou, takže všetky konflikty je potrebné zastaviť už v prvých minútach.

19. apríl (14. mesiac)

Plná Mesiac, Mesiac vo Váh

Môžete stráviť deň uvoľnený v rutinnej práci. Ak je to možné, je lepšie prestať od domácich problémov a ísť na malý výlet. Tento prístup pomôže akumulovať energiu a ušetriť ju na dôležitejšie účely.

20. apríl (15 mesačný deň)

Waning Moon in Scorpio

Dnes je lepšie tráviť čas s rodinou alebo blízkymi priateľmi. Všeobecne platí, že deň je celkom harmonický, ale to sa nevzťahuje na obchodné otázky. Finančné operácie plánované v tento deň v budúcnosti prinesú zisk.

21. apríl (16 mesiac mesiac)

Waning Moon in Scorpio

Deň je vhodný na sebahodnotenie. Na tomto základe môžete bezpečne vytvárať plány do budúcnosti, ktoré budú úspešné. Dnes je lepšie neprijímať aktívne akcie, 18. deň nie je vhodný pre tento mesiac. Akékoľvek projekty z rôznych oblastí nebudú úspešné. Deň by sa mal stráviť sám a sám.

22. apríl (17 mesiacov)

Ubúdajúci mesiac v Strelec

Tento mesačný deň je najvhodnejší na sebariadenie a wellness procedúry. Takáto zábava vám umožní prežiť deň plný ťažkej energie bez straty. Dnes je pravdepodobnosť problémov na každej úrovni skvelá, takže je najlepšie pracovať čo najmenej.

23. apríl (18. mesiac)

Ubúdajúci mesiac v Strelec

Činnosť tohto dňa sa prenáša každému. Je potrebné túto skutočnosť použiť maximálne a vyriešiť čo najviac problémov. Okrem toho sa každý prípad prejednáva v rukách toho, kto sa zaoberá. Pozitívny vplyv na telo bude mať výmenu energie s inými ľuďmi.

24. apríl (19. mesiac)

Waning Moon in Capricorn

Deň prináša nárast energie a energetického obsahu. Dnes môžete bezpečne spustiť nové projekty a úspešne uzavrieť staré projekty. Môžete venovať časť svojho času socializácii a posilneniu pracovných a osobných vzťahov. Aliancie akéhokoľvek druhu uzavreté v tento deň budú úspešné.

25. apríl (20 dní v mesiaci)

Waning Moon in Capricorn

Dnes je vítaná nezvyčajná a meraná zábava. Bude prospešné získať akékoľvek informácie a naučiť sa nové veci. Je lepšie vylúčiť prudké zmeny udalostí a neočakávané zmeny plánov. Rozhodovanie vo finančnej sfére je tiež nežiaduce.

26. apríl (21 mesiacov)

Waning Moon in Capricorn

Ťažké problémy a ich riešenie je lepšie odložiť tento deň. Keďže deň je agresívny, všetky jeho udalosti budú zodpovedať hnevu, ktorý sa všade šíri. Je lepšie stráviť deň sám, chrániť sa aspoň od prejavov negatívnych od iných ľudí.

27. apríl (22. deň v mesiaci)

Tretia štvrtina v Aquarius

Deň je vhodný na budovanie plánov do budúcnosti. Je tiež skvelý čas zúčastniť sa a organizovať všetky druhy stretnutí a konferencií. Telo je na vrchole: rany sa hoja rýchlo, infekcie nefungujú a chirurgické výkony poskytujú maximálnu účinnosť.

28. apríl (23 lunárnych dní)

Waning Moon in Aquarius

Tento deň je vhodný na riešenie rozsiahlych úloh pomocou vonkajšieho napájania. Všetka komunikácia v tento deň bude užitočná a zaujímavá. Môžete ľahko zoznámiť sa so svojimi starými priateľmi.

29. apríl (24. mesiac)

Waning Moon v Rybách

Dnes je lepšie byť sám so svojimi myšlienkami. Žiadne naliehavé záležitosti by nemali zmeniť plynulý tok mesiaca. Je lepšie nerobiť obchod s peniazmi vôbec. Aj malé nákupy môžu priniesť nepríjemný zážitok. Osobitná pozornosť by sa mala venovať telu a začať zdravý životný štýl.

30. apríl (25 dní v mesiaci)

Waning Moon v Rybách

Den je negatívne nabitý. Akékoľvek podnikanie zlyhá. Komunikácia tiež nebude prinášať potešenie, preto je lepšie zostať v osamelosti a vrhnúť sa do seba.

Loading...