Články

Matná manikúra: návrhové nápady pre rok 2018

Už niekoľko rokov za sebou matná manikúra nestratila svoju pozíciu. V roku 2018 odborníci na nechty ponúkajú dievčatám nové experimenty a nápady na zdobenie nechtov. Zároveň sa hlavná požiadavka na matnú manikúru nezmení - môže byť aplikovaná len na ideálnu dosku na nechty, pretože matka môže poukázať na akékoľvek nezrovnalosti a chyby v nechti. Čo bude perfektná matná manikúra v roku 2018?

Aktuálne farby

Pri výbere matného manikúrneho tónu by ste mali venovať pozornosť tomu, že takýto náter vyzerá najlepšie na jasných farbách. Vodca z roku 2018 sa dá nazvať modrou farbou a jej odtieňmi: od nasýtenej modrej, čo najbližšie k čiernej, až po tyrkysovú a chrpa modrej.

Netrápi svoju pozíciu a červenú manikúru. Odborníci sa domnievajú, že táto farba bude vždy relevantná. Ak klasická červená nevyhovuje vám, vždy si môžete vybrať svoje odtiene (Marsala, čerešňa, burgundy atď.).

Pri výbere čiernej matnej manikúry si môžete byť istí, že bude vyzerať veľmi elegantne. Vizuálne to vyzerá ako čierny sametový náter. Táto manikúra úspešne zdôrazňuje ženskosť a zdokonaľovanie svojho majiteľa.

Ale nemyslite si, že matná manikúra môže byť len v jasných a bohatých farbách. Ak máte radi pastelovú farbu, môžete sa cítiť slobodne robiť broskyňu, ružovú, levanduľovú alebo inú pastilovú odtiene manikúry.

Pre svetlé a veselé dievčatá sa hodia žlté a oranžové farby. Takáto manikúra môže vytvoriť letnú náladu kedykoľvek počas roka.

Biela a béžová farba môže byť tiež použitá na vytvorenie matnej manikúry. Odborníci ich však odporúčajú používať výlučne na zdobenie nechtov, inak by sa manikúra mohla ukázať ako príliš nudná.

Dizajn s čipkou

Po zdobení nechtov s čipkou má dievča príležitosť vytvoriť nádherný magický obraz. Ak chcete vytvoriť krajkový vzor na matnom povrchu, je potrebné použiť techniku ​​kreslenia čiar a bodov.

Pri výkresoch sa používa ihla alebo tenká kefa. Body sa najlepšie aplikujú špeciálnym bodovým nástrojom. Ak nie, potom to môže byť ľahko urobiť s vlasmi.

Vzory a ornament

Dokonale vyrobená matná manikúra je už krásna. Avšak, ak existuje túžba, potom na takejto vrstve môžete urobiť nejaké vzory a ozdoby. Preto môžete vždy prejaviť svoju individualitu.

Atraktívna je kombinácia matnej povrchovej úpravy s leskom. Takú myšlienku môžete realizovať napríklad vo francúzskej alebo mesačnej manikúre. Čo bude matné a čo je lesklé, samotný náter alebo úsmev, rozhodnete sa.

Aktuálne v roku 2018 budú geometrické vzory (rovné či prerušované čiary, špirály, kruhy atď.). Môžete ich vyrobiť v kontrastných odtieňoch alebo kombinovať matné a lesklé farby. Ak chcete urobiť dokonalý obraz, odporúča sa použiť špeciálne šablóny alebo škótsko.

Môžete urobiť zaujímavé obrázky pomocou stopovania. Môžete tak získať aj kombináciu matného povrchu s lesklým vzorom.

Objemové obrázky na nechty vyzerajú veľmi štýlovo.

Matná francúzska a mesačná manikúra

Matná francúzska manikúra sa dá nazvať inovatívnou. Jeho vytvorením môžete bezpečne experimentovať s odtieňmi a textúrou. Veľmi často dievčatá kombinujú vo svojej manikúre francúzske sako a mesačný dizajn. Takéto rozhodnutie by bolo vhodné v akomkoľvek prostredí a akýkoľvek výstroj.

Po prvé, matný povrch je vytvorený matným lakom alebo špeciálnym povlakom. Potom lesklý lak rovnakej farby natiahne okraj nechtov. Rovnakým princípom je vytvorená mesačná manikúra, v ktorej je dierka na nechty lakovaná. Možno použitie kontrastných farieb, ktoré budú vyzerať aj elegantne.

Pri výbere farby laku na manikúru mesiaca by ste mali venovať pozornosť spôsobu jeho použitia, ktorý závisí od tvaru nechtov. Pre niektorých by ideálom bola opakujúca sa prirodzená diera v tvare polmesiaca. Pre ostatných - je lepšie vytvoriť polmesiak, ktorého hranice prekročia hranicu dierky.

Vrcholom roku 2018 možno považovať za lunárnu manikúru, ktorá nie je namaľovaná cez oblasť nechtov.

Manikúra s kamienkami

Urobte si matnú manikúru jedinečnú s použitím kamienkov a kamienkov. Rhinestones môžu zdobiť manikúru akéhokoľvek odtieňa. Ale dizajnéri nechtového umenia hovoria, že na samom vrchole popularity v roku 2018 budú burgundy, slivky a čerešňové odtiene.

Ušľachtilý lesk drahokam zvýrazní matný povrch. Na základe vašej túžby a špecifickej situácie môžu byť kamene použité na vytvorenie celých výkresov alebo použiť niekoľko kamienkov na akcent.

Práškový dekor

V roku 2018 bude obľúbená dekorácia nechtov s akrylovým práškom. Takéto kompozície budú pôsobiť nad svojim povrchom, priťahujúc pozornosť iných. Dekorácia niekoľkých nemrnovitých práškov s kudrlinkami alebo tkanie, ktoré vizuálne pripomína pletenú tkaninu, bude zvlášť dôležité.

Pri výbere tejto možnosti dizajnu nechtov nie je potrebné vybrať prášok, ktorý by zodpovedal laku. Kontrastné farby vyzerajú zaujímavejšie.

Matná manikúra na krátke nechty

Dizajnéri sú presvedčení, že krátke nechty budú relevantné viac ako rok. Je to spôsobené návratom módy k prirodzenosti.

Ideálnou voľbou pre krátke nechty bude monochromatická vrstva. Ale v tomto prípade nezabudnite, že tvar a stav nechty by mali byť perfektné, inak matný povlak odhalí všetky jeho chyby.

Ak chcete upozorniť na seba, použite gradientový náter, kde je dôraz kladený na kontrast dvoch farieb. Aplikujú sa tak, aby medzi nimi neexistovala jasná hranica a tiene hladko prechádzali do seba.

Na krátkych nechtoch vyzerajú dobré geometrické vzory. Dokonale dopĺňajú matné manikúrové malé vzory v jednej časti nechtu.

Gélová lesklá manikúra

Ak chcete predĺžiť životnosť manikúry, každá dievčina môže používať gélové leštidlo. On je schopný držať na nechty na 3-4 týždne. Preto si vyberiete túto možnosť, stojí za to si uvedomiť, že za takýto čas budete môcť navštíviť v úplne inom prostredí, preto manikúra by mala byť univerzálna, aby mohla byť vždy relevantná.

V tomto prípade sú vhodné klasické možnosti (čiernobiele, francúzske, ombre, atď.) Pomocou špeciálneho prášku, kamienkov, odliatkov a iných dekorácií máte možnosť vytvoriť 3D vzory.

Matná manikúra bude obzvlášť populárna v roku 2018. Pri výbere jeho možnosti je dôležité stavať na vlastných preferenciách. A akú matnú manikúru si vyberiete?

Loading...