Svet

Gombíky zo série "Daddy's Daughters": Život herečky dnes

Pugovka (Polina Vasnetsova) zohrala významnú úlohu v sérii "Daddy's Daughter", ktorú zohrá herečka ruského divadla a kina Ekaterina Starshova. Dnes je mladá krása vo veku 15 rokov a pri pohľade na tieto fotografie je ťažké rozpoznať roztomilé vtipné dieťa zo seriálu.

Ako odpoveď na početné žiadosti o natáčanie a hlavnú úlohu, Katya v tom čase zdieľala svoje pocity a myšlienky:

"Mnoho ľudí sa ma pýta, aké ťažké bolo, aby boli schopné vydržať zaťaženie procesu natáčania v tak malom veku? Časom tento pocit zmizol, najťažšie bolo naučiť sa nekonečné texty, ani si nedokážete predstaviť, ako som nervózny a nervózny, snažiac sa cítiť a chápať úlohu každej frázy!

Moje túžby boli zrejmé: v zime av lete som chcel chodiť a hrať s priateľmi, aby som trávil viac času vonku. Musel som kombinovať vzdelávanie a natáčanie. Plán bol predtým odsúhlasený, ale stále nebola dostatok času.

Keď som vyrastal, postupne som začal uvedomovať, že pre mňa nestačí, ako hrám. Zdá sa, že moja úloha nebola taká atraktívna, ako by mohla byť. Nakoniec som začal študovať herecké zručnosti a navštevovať tanečné kurzy. Skutočne mi to pomohlo. Počas obdobia natáčania sa veľa zmenilo, záujmy a vnímanie mnohých vecí sa zmenilo. "

Jej prvý poplatok Katya presne vedel, kam ju minúť. Rodina má ďalšieho plného majiteľa - Yorkshirského teriéra, o ktorom dievča dlho snívala. Pes dostal meno Nyusha.

Malá biografia

28. októbra 2001 sa narodila Ekaterina Starshova. Nie je prekvapením, že v rodine, kde bolo korčuľovanie prioritou, sa tento šport stal prvým koníčkom dieťaťa. Kate začala navštevovať mládežnícky balet na ľade a dosiahla značný úspech. V skutočnosti, v budúcnosti, na účasť na medzinárodnej triede ľadovej tanečnice v Paríži získala druhé miesto.

"Prečo mám rád krasokorčuľovanie toľko? Ihneď odpovedzte na túto otázku nie je tak jednoduché. S najväčšou pravdepodobnosťou, pretože to nie je len šport, ale nejaký zvláštny! Povedal by som, že niekedy je dokonca blízko umenia. Keď idem von na ľad, zrazu sa prepadnem do mimoriadneho magického sveta. Veľmi sa mi páči pozerať na iné predstavenia, prinášajú mi neuveriteľnú, nespornú radosť! Pekná radosť! "Hovorí Katya.

V roku 2007 bol schválený pre úlohu tlačidiel v populárnom televíznom seriáli "Daddy's Daughters". A až v roku 2008 sa dievča dostalo do triedy 1. Už v takom mladom veku Katya aktívne hral v reklamách: "Kinder Surprise", "FrutoNyanya", "Pikovit", detská kozmetika "Princess", ako aj v reklamných hypermarketových hračkách "Hippopotamus".

V roku 2016, keď sa stala členom televíznej show "Dancing with the Stars", Katya sa opäť objaví na obrazovke so svojím partnerom Vladislavom Kozhevnikovom. S radosťou súhlasila s účasťou na projekte, pretože milovala tancovať.

"Pokúšam sa s problémami stretnúť s úsmevom a ísť len dopredu. Motivácia pre mňa je konečným výsledkom. Najprv - pozitívne emócie, v ktorých nie je miesto pre skúsenosti! "

Od 3 rokov sa dievča zúčastnilo centra pre rozvoj estetiky a krásy, kde študovala vokálne, tanečné a herecké zručnosti. Ale predovšetkým milovala tancovať. Najdôležitejšie boli moderné, ľudové tance a step.

Podieľajúc sa na projekte "Dancing with the Stars", najmenší Starshova bude súťažiť s mnohými celebritami - Nelli Uvarovou, Daniel Šivákovský, Timur Batrutdinov, Irina Bezruková, Alisa Grebenshchikova, Alena Yakovleva atď.

"Život je jednoduchý. Je ešte jednoduchšie dať ostatným úprimný úsmev, robiť dobré skutky, radovať sa a vyžarovať dobrú náladu "- Katya zdieľa jej životné krédo.

S mojou milou mamou ...

Rodinné prázdniny v Rakúsku

Po brilantnom úspechu v televíznej sérii otecovej dcéry sa Ekaterina Starshova aktívne zapája do tvorivej práce, pôsobí v reklamách, filmoch a televíznych reláciách. Dievča sa navyše zúčastňuje na výstrele fotografií pre časopisy, zúčastňuje sa metropolitných udalostí. A dnes pracuje na svojej vlastnej knihe o psychológii.

"Nechcem žiť vo svete, kde nie je žiadna jemnosť"

Škola, doma, tréning, lekcie ... Avšak, rovnako ako mnohí, bežný deň dievčat prechádza. Pokiaľ ide o školu, potom je to zvláštne, že technické predmety a matematika sú pre Kate najlepšie. Rád tiež robím fyziku, biológiu, chémiu. S jazykom je vec trochu ťažšia, hoci v rodine s cudzím jazykom je všetko na vás. Preto pre mnohých bolo prekvapením, že dievča má úspech v matematike.

Catherinoví stúpenci v spoločnosti Instagram sú o mladšej dámke čoraz viac nadšení, pričom každý rok sa stáva ešte krásnejšou. A ak jeden z vás sledoval sériu "Daddy's Daughters" a kto sa mu páčil jeho herci, zdieľajte svoje dojmy.

Loading...