Krása

Trendové a nové tetovanie 2018

Moderné dizajnové umenie prekročil rozsah odevov. Dnes je obrazom nielen šatníky, vlasy a make-up. Teraz v trende všetky druhy maľovania. Toto umenie je staré stovky rokov, ale až teraz sa tetovanie stáva súčasťou luku bez toho, aby sa v dizajne začlenil hlboký zmysel.
Moderné tetovanie: špecifickosť

Tetovanie na tele bolo známkou pozície v spoločnosti, patriacej do kasty alebo konkrétnej sociálnej vrstvy. Dnes sa tetovanie vo väčšine prípadov líšia v obraze, palete a či je tetovanie vhodné pre dievča alebo chlapíka. Ženské tetovanie vyzerajú jemnejšie a elegantnejšie. Muži sú najčastejšie vyzývaní na označenie brutality svojho majiteľa. V každom prípade, každý chce, aby jeho tetovanie bolo jedinečné a kreatívne.Aby ste dosiahli vysoko kvalitnú prácu, musíte sa dôkladne pripraviť. Prvým krokom je pripraviť jasný a zrozumiteľný náčrt. Musí byť neustále v očiach pána.


Nápisy tela

Tetovanie v podobe nápisu je najbežnejším trendom sezóny 2018. Preto môžete používať jazyk, ktorý je pochopiteľný pre ostatných alebo naopak, symboly, ktoré sú zriedkavé pre bydlisko majiteľa tetovania. Všetky druhy citátov, mien, liniek z básní a piesní, dobre známe výrazy sa stávajú obľúbenými.

Pri výbere písma a farby stojí za to poradiť so špecialistom. Bude schopný ukázať, aký bude výsledok práce. Až potom sa môžete rozhodnúť. Najčastejšie sú nápisy viditeľné na prstoch, zápästí, predlakti a ramenách, na chrbte alebo pod hrudníkom. V ideálnom prípade by tetovanie malo nielen vyzerať dobre, ale malo aj myšlienku. Aby ste to urobili, mali by ste sa ponoriť do seba a presne pochopiť, ktoré slová môžu odrážať vnútorný stav človeka.

Výkresy a vzory

Tattoo módne experti trvajú na tom, že čím jednoduchšie je kresba, tým viac pôsobivé to vyzerá. Populárne sa stali obrázkami kvetov. Rozsah nápadov na takéto tetovanie rastie z roka na rok. Ale pred tým, ako si vyberiete vzor z tejto odrody, mali by ste sa naučiť podrobne o jeho význame. V hornej časti zostáva obraz ruže v ornamentu z čiar prepletených najelegantnejším spôsobom.

Ďalším typom obľúbeného vzoru je motýľ. Uprednostňuje ju mladé dievčatá. Motýľ je personifikácia nežnosti a krásy. Takýto vzor je skvelý spôsob, ako použiť maximálny počet jasných farieb.

Mini tetovanie v trende

Stále viac a viac fanúšikov tetovanie priťahuje mini-tetovanie. Vyzerajú jemne a štýlovo. Takéto umelecké dielo, ak je to potrebné, je ľahšie spojiť než farebné panely v celej chrbte. Mini-tetovanie pomôže skryť malé chyby pokožky: známky akné, jazvy a vekové škvrny. Miniatúra na koži na správnom mieste poskytne obraz korenia a sexuality.

Mikro tetovanie pešo

Mini tetovanie na nohe je sexy a neobvyklé. Pre takýto vzor vyberte miesto v blízkosti nohy alebo na samotnej nohe. Vyzerá to jemne a originálne. Téma tetovania môže byť vašou iniciálou alebo milovanou osobou, malými predstaviteľmi flóry a fauny alebo symbolmi všetkých druhov postáv. Na tetovanie na nohách sa rozhodlo veľa hviezd svetového významu. Medzi nimi sú Nicole Richie, Charlize Theron, Adriana Lima a ďalší.

Alternatívou k mini-tetovanie budú veľké vzory na nohách. Najčastejšie pre nich vyberie bok. Takéto vzory sa môžu pretiahnuť po celej nohe a pokúšať sa skryť pod spodným prádlom. Počas plážovej sezóny priťahujú najväčšiu pozornosť dievčatá s podobnými dekoráciami.

Mini tetovanie na prstoch

Toto je ďalší originálny nápad. Na prstom môžete nakresliť chybu, ktorá sa týka jeho podnikania, alebo motýľa, ktorý sa snaží odletieť. Aj atraktívne zvieratá vyzerajú. Na prstom môžete tetovať prsteň s iniciálkami blízkeho. Je dôležité, aby sa plánovaná elegantná čelenka nestala krúžkom väzenia. Na tenkých ženských prstoch by tento vzor nebol vhodný.

Tetovanie na rukách

V rukách priestoru pre let fantázie je oveľa viac. Tu môžete realizovať najnáročnejšie návrhy. Je dôležité dodržiavať opatrenie: nechajte vybratý vzor jasný. Potom bude kapitán schopný ju kvalitatívne a rýchlo preniesť do ruky. Tattoo na ramene môže nahradiť príslušenstvo. Kreslenie na predlaktie bude vždy v očiach a bude schopné prilákať pozornosť ostatných spolu s náramkami a inými šperkami. Predpokladá sa, že koža rúk je menej citlivá a tetovanie na nej nie je tak bolestivé ako na iných miestach. Tu môžete argumentovať, pretože tetovanie na lakeť alebo zápästie, obľúbené v novej sezóne, sú celkom bolestivé. Mini-tetovanie na rukách často robia monochromatické. Väčšie obrázky by mali byť najlepšie farebné. Výnimkou budú symboly, značky a iné vzory, ktoré neznamenajú farebný dizajn. Monochromatické tetovanie sú v špičkových trendoch.

Alternatívne tetovanie

Okrem myšlienok, ktoré módne spoločnosti masívne podporujú, existujú alternatívy. Sú tiež populárne, ale v oveľa menšom objeme. Napríklad veľa dievčat si pre seba vybralo farebné tetovanie na boku. Obvykle sú to veľké výkresy vyrobené atramentom rôznych farieb. Najčastejšie tieto módne ženy vyberajú kvetinový ornament alebo narativu.

Mikro-tetovanie nájde miesto na krku, za ušami, alebo priamo na ušnú, na zadnej strane hlavy. Je zaujímavé poraziť v tomto prípade siluetu mačky alebo vtáka, ktorého stopy sa stratia za líniou vlasov alebo za uchom.

Aj veľa dievčat si pre seba vyberá klamné luky. Môžete ich nakresliť kdekoľvek. Najpopulárnejšie boli chrbtové stehná tesne pod zadok, zadnú časť hlavy, hornú časť chrbta, prsty, miesto nad kosťou na nohe. Luky môžu byť farebné alebo pevné. V každom prípade si zachovajú svoju ženskosť a koketnosť. Ramenné tetovanie boli populárne v poslednom desaťročí. Teraz sú oveľa menej často, ale témy pre nich zostávajú veľmi rôznorodé a originálne.

Tetovanie vyzerá atraktívne iba vtedy, ak sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Rozhodovanie o prvom tetovaní nie je jednoduché. V prípade experimentu sa odporúča vykonať procedúru na použitie tetovania tetovanie alebo henna. Takýto vzor je veľmi odlišný od skutočného tetovania, ale pomôže pochopiť, či sa dievča s skutočným tetovaním bude cítiť dobre.

Loading...