Krása

Cap - štýlové príslušenstvo na jeseň roku 2018

Pamätajte, ako sme v detstve nemali radi nosiť klobúky a pri každej príležitosti odvážili túto čelenku. Po dozretí chápeme, že klobúk je taký dôležitý v chlade a už nemôže robiť bez tejto štýlovej a teplej veci. Dnešná škála štýlov pokrývky hlavy vám umožňuje vybrať nielen teplú ochranu hlavy pred mrazom a vetrom, ale aj doplniť váš šatník moderným príslušenstvom, ktoré celkovo zmení tvár a obraz.

Módne klobúky: jeseň 2018

Kombinácia štýlu a komfortu je základným trendom nadchádzajúcej jesennej sezóny. Ženy módy, ochraňujúce sa pred mrazom bez klobúka, chrániť vlasy, spôsobujú úsmev a súcit. Moderný klobúk by mal byť krásny, originálny a hlavne teplý.

Na vrchole popularity v jesennej sezóne 2018 - pletené klobúky s veľmi odlišnou textúrou a materiálom. Ľahšie modely sú vyrobené z tenkej akrylovej plátne, teplej a objemnej - od hrubých priadzí s veľkými vzormi.

Pletené výrobky v roku 2018 sú doplnené šálkami, spojkou, rukavicami alebo rukavicami, ktoré zodpovedajú čiapke, čím vytvárajú jasný a expresívny súbor. Barety, ktoré vám umožňujú vytvárať luky v rôznych štýloch - obchodné, uličné a romantické nestrácajú svoju popularitu. Pre mladých módnych návrhárov sú prezentované chytľavé čiapky, plstené klobúky, praktické trilby s jasným dekorom.

Ak je jeseň roku 2018 chladné, potom je celkom možné zmeniť sa na kožušinový klobúk "ušká klapka", ktorý hladko prúdi do hlavnej šatky nadchádzajúcej zimy.

Klobúky 2018: Nové položky, nápady, trendy

V šatníku každej dievčatky je pre každú príležitosť tucet čiapiek. Ale sú v tejto sezóne dôležité? Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s hlavnými módnymi trendmi klobúkov na jeseň roku 2018.

Pletené množstvo

Bez preháňania je pletené pokrývky hlavy známe našim babičkám, ktorí chcú vyzerať štýlovo, pletené svoje prvé čiapky sami. Dnešná technológia a nízke náklady na toto príslušenstvo vám umožňujú nestrácať čas na vlastnú tvorbu a kúpiť model, ktorý sa vám páči.

Rôzne pletené klobúky sú úžasné. Modely s veľkými, viskóznymi, rôznymi vzormi, malými, štíhlymi textúrami, vyrobenými z umelého a prirodzeného vlákna, tesné a objemné - to nie je celý zoznam headdressov dostupných moderným módnym ženám.

Pletené klobúky v roku 2018 môžu byť romantické, s dekoratívnymi prvkami vo forme kamienkov a veľkých brošne, s "kovovým" odtieňom, ktorý je tak populárny medzi mladými ľuďmi, klasickými lakovanými výrobkami v upokojujúcich odtieňoch.

Nepochybným favoritom na jeseň roku 2018 - volumetrické klobúky s veľkou rustikálnou viskózou, zdobené bujnými pompami. Farby týchto modelov môžu byť jasné a všestrannejšie.

Východné chic 2018

Orientálny turban len nedávno pritiahol pozornosť módnych šampiónov a okamžite sa stal populárnym a milovaným.

Turban pevne prilieha k hlave, poskytuje teplo a pohodlie. Štýl produktu prináša obrazu jedinečnú romantickú šikovnosť, ktorá ideálne prilieha k obom obchodným obrazom a lukom v štýle ulíc.

Turban 2018 je prezentovaný hlavne v tmavých odtieňoch - čierne, burgundské, víno a iné s nápadnými dekoratívnymi prvkami vo forme brošne a šnúrky.

Romantické barety 2018

Nedávne módne prehliadky ukázali, že barety sú stále obľúbené a vyhľadávané dievčatami. Vďaka pôvodnému štýlu môže byť táto čelenka vyrobená z najrôznejších materiálov - plsti, vlny, kožušiny a kašmíru.

Berety 2018 sú bohato zdobené dekoratívnymi prvkami - kompozície s kamienkami, brošne s veľkými kamienkami, nádhernými pompami alebo sponami. Nasledujúci jeseň budú populárne modely sametu. Tieto barety dávajú žene aristokratický bohémsky vzhľad a vykonávajú skôr dekoratívnu funkciu.

Vyberte si ľahšie modely - ružové, broskyňové, modré. Vizuálne obnovujú pleť a robia vás mladší.

Dobrý deň z 90. rokov: Snudy 2018

Klobúk-šatka alebo jednoducho sen bol na vrchole popularity v 90. rokoch. Takéto modely sa zásadne líšili od bežných pletených klobúkov a každý z nich sa pokúsil získať notoricky známu farbu červu Lud.

Moderné sny prešli určitými zmenami. Štýl tejto čelenky sa stal voľnejším a trochu uvoľnenejším. Modely sa vyrábajú vo veľkom a malom pletení z prírodnej alebo umelé vlny.

Napriek svojej "vzdušnej" podobe priľnavosti spoľahlivo chránia hlavu a uši pred vetrom a silnými mrazmi. Okrem toho sú perfektne kombinované s kožušinovým kabátom, športovou bundu a dokonca aj prísnym kabátom.

Fashion Beanie 2018: Najlepšie v štýle Street

Beanie klobúky sú vrcholom jesenného vzhľadu. Vchádza do vašej hlavy tesne a vyzerá neuveriteľne štýlovo. Dizajnéri odporúčajú pozrieť sa na podlhovasté modely s jemnou hladkou viskózou. Vďaka svojej štíhlej štruktúre, ktorá nezahŕňa model, je bini perfektne doplnená širokou škálou dekorácií.

Moderné čiapky na čiapky sú oslnivé, jasné vzory s aplikáciami, výšivkou, slovámi a sloganmi, logami a inými dekoráciami. Hitu jesennej sezóny v roku 2018 sú strieborné alebo zlaté kovové čiapky čiapky. Sú nevyhnutné na vytvorenie každodenného obrazu mladých ľudí.

Kožušinové klobúky 2018

Na neskoro jeseň, keď zimu už "dáva" nám prvé mrazy, kožušinové klobúky najlepšie chránia hlavu a uši. V najbližšej sezóne sú populárne modely z nádychovej a hladkej srsti.

Nie je potrebné utrácať peniaze na prirodzené kožušinové výrobky. Moderné klobúky vyrobené z umelého materiálu nie sú nižšie ako prírodné v ich kvalite a vzhľade.

Kožušinové čiapky s ušami, kubánske bundy, čisté okrúhle čiapky s krátkym spánkom, čiapky a kapucne so sponami sú v móde. Kožušinové výrobky sú vhodné takmer akýmkoľvek spôsobom - obchodné, každodenné a dokonca aj športové.

Hravá jesenná nálada

Živočíšne klobúky len získavajú popularitu medzi mladými módnymi šatami. Takéto modely vychádzajú z detských štýlov, ale v ženskom móde vyzerajú skvele v obrazoch mladých energetických dievčat.

Rozmanitosť moderných modelov klobúkov je taká široká, že každá dievčina sa môže plne vyjadrovať pomocou módneho klobúka, byť štýlová a originálna za každého počasia.

Loading...