Články

Manikúra 2018: zaujímavé nápady a nové vzory

Škála procedúr osobnej starostlivosti zahŕňa aj manikúru. Formy, farby a materiály pre dizajn nechtov sa každoročne prezentujú v čoraz väčšom rozsahu.Harmonický obraz obsahuje mnoho kritérií. Takže manikúra by mala byť harmóniou tvaru, farby a módnych trendov.


Hlavné trendy sezóny 2018

Móda pre umenie Neil sa rýchlo mení zo sezóny na sezónu. Ultramoderné možnosti dizajnu nechtov naznačujú neočakávané kombinácie odtieňov a textúr, ako aj originálne použitie dekorácie.výzdoba

Na vrchole módy sú nechty, zdobené korálkami, kovovými vláknami, flitrami a kamienkami. S ich pomocou, pán vymedzuje komplikované vzory, ktoré prinášajú zmysel kompozície. Milovníci nádherného luxusu môžu zdobiť svoje prsty kryštálmi Swarovski.


Gélové leštidlo

Gel lakovanie je stále v móde. Alternatíva k tomuto univerzálnemu materiálu ešte nebola nájdená. Dokáže udržať svoje vlastnosti po dobu jedného mesiaca bez straty jasu farby.
Jemné nahé

Ďalším trendom z roku 2018 sú nude odtiene. Všetka šľachta prirodzeného odtieňa má za následok jemnú a šetrnú manikúru. Pre takýto priemysel je potrebná priesvitná základňa, ktorá môže byť nahradená vitamínovou kompozíciou na posilnenie dosky na nechty.Takáto manikúra zahŕňa odtiene levandule, okvetné lístky ruže, ecru, broskyňa a iné. Klasická možnosť je považovaná za odtieň béžovej farby, ktorá sa kombinuje s akýmkoľvek spôsobom.


kartová hra

Od minulého roka až po novú techniku ​​ombre. Manikúra zahŕňa jemný prechod z jedného odtieňa do druhého. Možno kombinácia akejkoľvek farby, takže tento štýl je vhodný pre každú príležitosť. Farby môžu byť jemné a pokojné a jasné a sivé.

Medzi populárne kombinácie sú oranžovo - červené, čierne - červené, čierne - biele, žlto - zelené, biele - modré, fialovo - ružové, zlato - hnedé, ružovo - biele.


Klasický francúzsky a protikĺzavý plášť

Zdá sa, že francúzska manikúra nikdy nezmizne. Aj v sezóne 2018 stratí svoju relevanciu.

O klasickom francúzskom už veľa povedal. On je veľmi milosť a sofistikovanosť. Táto manikúra je vhodná pre všetky skrine a príslušenstvo.


Samostatnou kategóriou v tejto technike sa stala farebná bunda. Tu môže pán oslobodiť svoju predstavivosť. V novom roku je dôležité používanie trblietky a dekorácie vo forme korálkov. Zlatá bunda dá svojmu majiteľovi dodatočnú kôru v obraze.


Kričiaca bunda z kombinácie červenej a čiernej farby, vzor na jednej z častí dosky alebo plochý pásik cez celý klinec - to všetko sa môže stať súčasťou tohto typu neil art.


Antifrench je ďalším menom - lunárna manikúra. Pri tejto technike je nižšia časť nechtu zvýraznená farbou. Iné spôsoby, ako zdobiť takúto manikúru, je možné naučiť z predchádzajúcej odrody.


Negatívny priestor

Táto technika je absolútnou novinkou vo svete Neilovho umenia. Podstata návrhu je, že časť nechtu je namaľovaná bezfarebným gélom, zatiaľ čo zvyšok priestoru je naplnený farbou. Jasný priestor môže mať akúkoľvek formu.Rozbité sklo

Iluzia fragmentov na klinec už získala svojich obdivovateľov. "Sklenené nechty" poskytujú manikúru a lesk svetla. Tieto nechty budú nechtami na Silvestra.


Ak chcete vytvoriť majstrovské dielo, musíte použiť špeciálne nálepky. Vzor môže byť doplnený kryštálmi napodobňujúcimi ľadové fragmenty.Kožušinový kabát

Medzi najviac odvážne riešenie patrí povlak vo forme kožušiny pom-pom. Technika realizácie spočíva v lepení kusov vlny alebo kožušiny na povrch nechtov. Takéto nechtové umenie nemôže byť každodenné, ale pre nich je ľahké prilákať pozornosť návštevníkov mládežníckej strany.Klinec v ráme

Takzvané kontúrovanie je náročnejšie ako kožušinové nechty. Presne nakreslite rám na povrch dosky pod silou iba najskúsenejších majstrov. Pre najlepšie výsledky odporúčajú používať ostré kontrastné odtiene.

Feng shui

Tento typ manikúry je bližšie k stavu mysle módnych žien, než aby sa snažil sledovať módne trendy. Predpokladá sa, že každý prst zodpovedá za samostatnú oblasť života. Výber jedného z nechtov a maľovanie v inej farbe ako ostatné, majster upozorňuje Providence na špecifický problém klienta.


Predpokladá sa, že vyššie sily musia nasmerovať pozitívnu energiu na vytvorenie harmónie v tejto oblasti. Je dôležité predbežne študovať efekt farieb na osobu a vybrať paletu vhodnú pre manikúru.

známky

V nadchádzajúcej sezóne budú obľúbené mikroprogramy obľúbené. Urobiť ich je veľmi jednoduché. Stačí stačiť kúpiť alebo urobiť tlač vhodnej veľkosti. Maľovaním tejto tlače s lakom môžete opakovať rovnaký vzor na všetkých nechtoch.

Trendy farby v klinec 2018

V novej sezóne je ťažké určiť trend farieb. Na radosť módnych šiat pre štýlovú manikúru urobí každá farba. Je dôležité dodržiavať iba kompatibilitu farieb.

Väčšina techník zahŕňa použitie kontrastných farieb. Zvyšok nám umožňuje odlíšiť iba tie nuansy tej istej farby v pretekoch.

V novom roku sú pre jednofarebné sfarbenie výhodnejšie hlboké farby: Marsala, káva, víno, burgundy, slivky, tmavo modré, čokoládové, kardinálové (tmavo červené).Aby ste sa nestali zmätení v takej veľkej rozmanitosti, mali by ste sa sústrediť na zvyšné detaily obrazu: farbu oblečenia a štýlu, príslušenstvo, farbu pleti, vlasov a očí, ako aj hlavné farby prízvuk make-upu.

Aktuálna dĺžka a tvar dosky na nechty

Praktickosť, pohodlie a prirodzenosť formy - to sú tri zložky modernej manikúry. Krátka dĺžka vám umožní vytvoriť štýl, ktorý je vhodný tak v kancelárii, ako aj na párty.

Prirodzený tvar mäkkého štvorca a mandlí bude mimo konkurencie. Vytváranie dlhých ostrých "kópií" je preč. Ak módy zostanú prívrženci dlhých nechtov, mali by ste starostlivo vybrať tvar.

Agresivita v manikúre je nevhodná. Tento prístup je nahradený vytvorením harmonických tvarov a hladkých línií, ktoré sú vhodné pre každú príležitosť.

Loading...