Články

Návrh na nechty na leto: jasné nápady

Presnosť a citlivosť ženy sa môže prejaviť v rôznych aspektoch života a detailov, z ktorých jedna je manikúra. Teraz existuje niekoľko možností na zdobenie nechtov, ale je dôležité nielen sledovať módne trendy, ale aj počúvať vaše túžby a pocity. A v letnej sezóne, nebojte sa dovoliť niečo nové a odvážne.

Letné trendy v dizajne nechtov

Medzi najnovšie trendy, ktoré budú v lete relevantné, patria:

  1. Negatívny priestor je dosť nový druh dizajnu, v ktorom musíte vydržať geometrické tvary, zatiaľ čo časť nechty nechajte namaľovať. Ak chcete, aby tento výkres vyzeral krásne, urobte lepšie na priehľadnom pozadí. A samotné prvky sú namaľované v klasických farbách, ako je čierna, červená a biela. Strieborné a zlaté odtiene sú povolené.

2. Francúzska a mesačná manikúra nikdy nevyjde z módy. Ale prvá možnosť môže byť transformovaná použitím jasných farieb alebo vytvorením dúhy. V lunárnej manikúre môžete pridať oveľa viac detailov a ďalšie dekorácie.

3. Ombre alebo gradient je obzvlášť populárny v tomto roku. V lete je lepšie použiť jasné farby alebo jemné pastely. Vhodné ružové, červené, modré, broskyňové odtiene. Takéto kombinácie vyzerajú ako najvýhodnejšie na nechtoch strednej dĺžky.

4. Strihanie je niečo, bez ktorého je už nemožné vytvoriť krásnu manikúru s ideálne jasnými, krásnymi kresbami v tomto roku.

Vzhľadom na to, že sa tento rok stane veľmi populárnym, musíte tento druh dekorácie zvážiť podrobnejšie. Samotný dizajn sa aplikuje na pripravené nechty so špeciálnou pečiatkou. To vám umožní vytvoriť aj veľmi zložitý obraz, ktorý je takmer nemožné nakresliť ručne. A tiež razenie má niekoľko výhod:

- presnosť výsledku. Vzhľadom na skutočnosť, že kresba nie je aplikovaná ručne, pravdepodobnosť poškodenia manikúry je veľmi malá.

- rýchlosť vykonávania. Pravdepodobne ste si už uvedomili, že umiestňovanie obrázka na pečiatku je oveľa rýchlejšie ako kreslenie na každom nechte zase.

- jednoduchosť použitia. Proces používania razenia je veľmi jednoduchý, takže aj začiatočník dokáže zvládnuť dekoráciu nechtov. A tie dievčatá, ktoré robia doma manikúru.

- rôzne výkresy. Existujú dosky s rôznymi vzormi. Najčastejšie na jednom sa nachádza až 10 kusov. Preto aj pri jedinej doske môžete urobiť veľa možností pre ohromujúci dizajn nechtov.

Trendové farby pre nechtové umenie v lete

Tento rok jemné pastelové odtiene získali neuveriteľnú popularitu. A to je prirodzené, pretože nechtík, maľovaný v takých farbách ako levanduľa, mliečna, broskyňa, modrá a iní, bude vyzerať veľmi roztomilý a dobre udržiavaný.

Na rozdiel od takých prirodzených farieb budú v tomto roku svetlé farby v móde. A hlavná vec je, že čím je jasnejšie, tým lepšie. Najobľúbenejšie sú červené, malinové, šarlátové, elektrické a iné neónové odtiene.

Populárne vzory a vzory

V lekárskych umeniach v lete, geometrické vzory budú na vrchole popularity. Rovné čiary, ostré kontúry, kruhy, kosoštvorce a trojuholníky - to je to, čo uvidíte na mnohých módnych šatách. Takéto výkresy sú pomerne zložité, preto sa často na ich vytvorenie použije razenie, ktoré sme spomenuli vyššie.

Milovníci vinobranie a jemné vzory budú milovať čipky vzor. Vyzerá elegantne, ale zároveň veľmi roztomilá. Najdôležitejšia vec je, že sa hodí takmer akémukoľvek štýlu, čo znamená, že nebudete potrebovať správne oblečenie.

V tomto roku bude animačná a etnická tlač nepochopiteľná. Niekto povie, že je lepšie ho používať v chladnej sezóne. Ale kategoricky nesúhlasíme. Koniec koncov je veľmi dôležité vybrať správnu farbu. A ak sa vám podarí v tomto, potom s takým vzorom dizajn manikúra sa ukáže len fantastické.

Kovová farba na nechtoch si môže dovoliť len odvážne dievčatá, ktoré sa nebojí pokusov a zvýšenú pozornosť. A ak ste jedným z nich, skúste tento dizajn vyskúšať. Vyzerá veľmi impozantne a štýlovo. Mimochodom, nemusíte pokrývať všetky nechty s lesklým leskom. Kombinujte ho s matnými lakmi alebo vytvorte výkresy vo forme geometrických tvarov.

V lete bude vhodné vyzerat ako bodová manikúra. Je to veľmi jednoduché a vyzerá skvele. Na nechtovu dosku je potrebné umiestniť bodky so špeciálnym nástrojom. Môžete urobiť takmer akýkoľvek vzor, ​​ktorý chcete. Napríklad geometrický, etnický alebo jednoduchý, jednoduchý vzor. Ak nemáte manikúru, nemôžete, potom môžete použiť túto špeciálnu dlaždice na razenie.

Vzduchovanie je aplikácia vzorky na povrchu nechtov so špeciálnym zariadením. Táto verzia dizajnu nechtov je čoraz populárnejšia. A to je pochopiteľné, pretože vám umožňuje vytvárať zaujímavé, jedinečné kombinácie farieb a vzorov. Čo je jednoducho nemožné robiť ručne.

No, kde v lete bez dúhového nechtového umenia. Šťavnaté farby, jas odtieňov - to je to, čo potrebujete v tomto časovom období. Môžete vytvoriť dúhu v podobe prechodu na každý necht, pruhy, alebo maľovať každý klinec v inej farbe. Bez ohľadu na to, čo prídete, bude veľmi zábavné pozerať sa v kombinácii s ľahkými sundres a svetlými tričkami.

Aby ste zjednodušili svoj život, môžete použiť nielen pečiatky, ale aj špeciálne nálepky na nechty. Môžu to byť úplne všetky obrázky. Napríklad listy, portréty, kvety, rôzne vzory a ďalšie. Je však dôležité preložiť ich tak, aby pokryli celý klinec, a nie jeho časť. Buďte preto opatrní a postupujte podľa pokynov.

Každá z ponúkaných návrhov bude v lete veľmi elegantná. Preto sa nebojte experimentovať, skúste niečo nové pre seba a prejdite aspoň za výber dizajnu pre nechty.

Loading...