Kategórie Krása

Krása

Módne dámske spodné prádlo

Krásne spodné prádlo, aj napriek tomu, že je ukryté pod šatami, vždy pomáha ženke cítiť trochu atraktívnejšie a sexy. Preto je potrebné pravidelne aktualizovať, získať najnovšie modely a sledovať trendy. A v tomto článku sa budeme bližšie zaoberať módnymi trendmi ženského spodného prádla v tejto sezóne a zistiť vlastnosti každého z nich.
Čítajte Viac
Krása

Tattoo dovork: história a rysy štýlu, náčrty a ich význam

Doppok je špeciálny, unikátny tetovací štýl svojho druhu, pretože celý obrázok pozostáva z bodov. Preložené z anglického jazyka dotovk - je bodová práca, ktorá sa vyznačuje zložitosťou geometrických tvarov a závažnosťou ornamentu. Všeobecne platí, že štýl dovork je považovaný za jeden z najťažších, pretože iba body sa používajú na vytvorenie tetovania.
Čítajte Viac
Krása

Štýlové svetlé leto 2018: šaty z voľného strihu

Voľný strih sa nedá nazvať novým trendom v módnom svete. Ale v lete roku 2018 tieto štýly šiat dokazujú, že dievča je módne, kreatívne, moderné. Modely voľných siluetových šiat môžu byť veľmi rôznorodé, takže popularita voľného strihu nájde svoje ozveny medzi férovým pohlavím rôzneho veku, bohatstvom a preferenciami chuti.
Čítajte Viac
Krása

Módne biele krajkové šaty: štandard femininity a krásy

Žiadna zbierka svetoznámych dizajnérov sa nedá robiť bez nádherných krajkových šiat. Toto je skutočný hit nedávnych ročných období, ktoré sa v žiadnom prípade nevzdávajú svojich pozícií iným obrázkom. Takáto popularita otvorených odevov je vysvetlená očarujúcim typom výrobkov, ktoré dávajú majiteľovi neuveriteľnú ženskosť a krásu.
Čítajte Viac
Krása

Módne dámske športové obleky 2018. Trendy a kombinácie

Ženy chcú vyzerať dobre vo všetkých životných situáciách. Škála športových žien trápi veľa času v telocvičniach, kde tiež chcú svietiť. V odvetví športového oblečenia túto šancu nevyužila a využila túto ženskú slabosť. Teraz v butikoch a na regáloch špecializovaných obchodov nájdete stovky tisíc rôznych modelov športových oblekov.
Čítajte Viac
Krása

Majestátny tiger na tetovanie: pozemky, náčrty, význam

Väčšina z tých, ktorí dávajú tetovanie na svoje telo, chcú vyčnievať z davu. Obrázky na koži - to je skvelý spôsob, ako odovzdať ostatným okolo ich pohľadu na veci, ich svetový pohľad a princípy. Záver o tom, aké dôležité je pre majiteľa tetovania zdieľať informácie so širokým okruhom ľudí, môže byť spôsobené umiestnením tetovania, ako aj zjavnosťou jeho hodnoty.
Čítajte Viac
Krása

Dámske módne rukavice: populárne trendy Fall-Winter 2019

Dámske rukavice - veľmi potrebná vec v podmienkach chladného a mrazivého počasia. Ako pekné dajte si ruky do teplej látky alebo kožušiny a chráňte ich pred mrazom. Spočiatku boli rukavice navrhnuté tak, aby chránili ruky pred negatívnymi účinkami ťažkej fyzickej práce. V priebehu storočí boli rukavice vylepšené a čoskoro sa stali nenahraditeľným atribútom zimnej dámskej šatne.
Čítajte Viac
Krása

Módne hnedé šaty: 70 nápadov na obchodný a večerný vzhľad

Brown je jedným z najuniverzálnejších odtieňov v odevoch. Je ideálny pre každodenný vzhľad, vyzerá celkom zdržanlivo a formálne. Brown patrí k teplej palete, takže to vyzerá skvele na dievčatách - hnedovlasých, brunetkách s medenými, trblietavými vlasmi, červenými vlasmi a blondínkami. Módne hnedé šaty: súčasné štýly a odtiene Táto sezóna v trende krátkych modelov hnedých šiat.
Čítajte Viac
Krása

Aká bude móda pre večerné šaty v roku 2018

Ak chcete nosiť večerné šaty, musí existovať dôvod. Preto krásy celého sveta nenechávajú príležitosť obliecť sa do takého oblečenia na akúkoľvek vhodnú dovolenku. Ak chcete svietiť na večierkoch a oslavách v roku 2018, stojí za to vopred študovať módne trendy budúceho obdobia.
Čítajte Viac
Krása

Štýlová pánska bunda: Trendy tejto sezóny

Muži môžu robiť nákupy bez toho, aby premýšľali o tom, ako dobre sú vybrané odevy v súlade so súčasnými trendmi. Je však lepšie vyčleniť čas na štúdium populárnych trendov a aktualizáciu šatníka s módnymi novinkami. Je to na vás, ale napriek tomu odporúčame druhú možnosť a odporúčame začať revíziu súčasnými bundami.
Čítajte Viac
Krása

Fashion News: Dámske bundy a bundy 2017

Legendárny prvok dámskeho šatníka sa objavil v roku 1954. Práve vtedy Coco Chanel v Paríži obnovil svoj módny dom a oslobodil ženy z pevných korzetov, crinolínov a nafukovacích sukní. Koko sa stala skutočnou inšpiráciou pre priamu, nemrznúcu mučenskú bundu. A neskôr sa slávny tanečný oblek Chanel stal štandardom novej ženskej módy.
Čítajte Viac
Krása

Tetovanie kvetín: Najlepšie nápady pre dievčatá

Tetovanie vo forme kvetu je skvelý spôsob, ako zdôrazniť svoju ženskosť, citlivosť a individualitu. Navyše, vo všeobecnom zmysle, všetky kvety symbolizujú lásku, vášeň a krásu. Ale v závislosti od typu rastliny sa zmení aj samotné tetovanie. Preto predtým, než pôjdete k pánovi, prečítajte si informácie o farbách, ktoré sa vám páčia.
Čítajte Viac
Krása

Tattoo sova: 70+ fotografií najlepších diel, hodnoty, náčrty

Tetovanie je dôležitý a rozhodujúci krok v živote človeka, pretože ďalší obraz bude trvať celý život. Preto je dôležité vybrať správny náčrt budúceho tetovania, poznať jeho význam a skrytý posvätný význam. Tetovanie nemôže byť vykonané nevedomky, jednoduchý, bezvýznamný výkres je tiež extrémne nerozumný na použitie.
Čítajte Viac
Krása

Čo nosiť denim bunda?

Už niekoľko desaťročí je denim bunda na vrchole popularity medzi módnymi ženami všetkých vekových kategórií. Táto unikátna vyberaná položka sa nikdy nezmení. Napriek svojej požiadavke zostáva otvorená otázka, čo nosiť džínsové bundy. Navrhujeme riešiť tento problém navždy spolu s našou štýlovou recenziou.
Čítajte Viac
Krása

Najneobvyklejší ľudia na svete. Je ťažké uveriť!

Mnoho ľudí, ktorí sa pozerajú na seba v zrkadle, sa obávajú, že im chýbajú jedinečné vlastnosti. Ale sú tu tí, ktorí sa menia nielen duchovne, ale aj fyzicky. Existujú aj opačné situácie - človek nechce v žiadnom prípade vyčnievať, ale Matka Príroda disponuje inak. Článok predstavuje najneobvyklejší ľudia na svete.
Čítajte Viac
Krása

Tetovanie znamení zverokruhu, ich význam

Zdobenie vášho tela všetkými druhmi symbolov je celkom tradičné. Tí, ktorí sú závislí od všetkých druhov horoskopov, si radšej vyberajú symboly a príslušenstvo súvisiace s ich znamením zverokruhu. Podľa hlbokého presvedčenia ľudí, ktorí oceňujú astrológiu a predpovede, tieto znaky na tele predávajú svoju silu, odvahu a vnútornú energiu.
Čítajte Viac
Krása

Módne trendy oblečenia: jeseň-zima

Pre mnohých ľudí je jesenná a zimná sezóna spojená s nepriaznivým počasím a nepríjemnosťou, a to nielen mimo okná, ale aj v oblečení. To je dôvod, prečo návrhári ponúkajú zmenu bežného myslenia a pridávanie jasných farieb do každodenných obrazov. Okrem toho nezabudnite na topánky a doplnky, ktoré môžu byť tiež akcenty v čiernobielej luke.
Čítajte Viac
Krása

Módne šaty: jar 2018

V roku 2018 bude náležitosť a zdokonaľovanie vo všetkom. Preto teraz na móloch môžete vidieť viac a viac vzdušných tkanín a romantických vzorov. Ak ste v detstve snívali o tom, že sa stanete skutočnou princeznou, potom je čas vyskúšať si podobný obraz. Okrem elegantných šiat v vintage štýle, návrhári nám ponúkli zapamätať si disco štýl.
Čítajte Viac
Krása

Módne dámske tričká na fotografii

Moderná móda nás uspokojuje novými, kreatívnymi, ale zároveň zaujímavými ponukami dizajnérov. Ale aj tí, ktorí sú nostalgickí v oblasti starých odevov z minulosti, tiež nezabudli kurier. Hlavným trendom módnych prehliadok v roku 2017 je návrat starých trendov. Dnes, v predvečer teplého jari a horúceho leta, poďme sa rozprávať o tak jednoduchom, ale zároveň nepostrádateľnom prvku základného šatníka, ako je tričko.
Čítajte Viac