Kategórie Interiér

Interiér

100 nápadov: Krásne kvety v krajine

Určite veľa chalupy spojená s veľkými záhradami a trvalou prácou pre nich. Ale napriek tomu, ak budete tvrdo pracovať, môžete urobiť aj tie najmenšie časti veľmi atraktívne a radi, že tam budete tráviť čas. Najprv odporúčame vyčistiť oblasť a pripraviť miesto na pestovanie kvetov.
Čítajte Viac
Interiér

Posuvný šatník na chodbe, obývačke a spálni

Každý rok sa čoraz viac ľudí snaží minimalizovať. A vec nie je v počte vecí, ale v správnej organizácii priestoru v miestnosti. To platí najmä pre malé byty. V takýchto prípadoch, nákup šatníka - naozaj, skvelé riešenie. Výhody šatníka V modernom svete existuje veľa špecializovaných dielní, kde si môžete objednať kvalitnú skriňu, ktorá je ideálna pre váš interiér.
Čítajte Viac
Interiér

Odliate mramorové kúpele

Mramorové prvky v interiéri - skutočné umenie dizajnu. Tento materiál je vždy spojený s luxusom a eleganciou. Ale môže to byť považované za funkčné a praktické? Mnohí z nás pochybujú, že veria, že platia iba za estetické vlastnosti mramoru. Ratatum.com rozptýli konštruované mýty a rozprávali sa o výhodách a nevýhodách tohto materiálu.
Čítajte Viac
Interiér

Croton: pestovanie a starostlivosť v domácnosti

Obsah: Správna starostlivosť Hnojivá a obliekanie Repopilácia Reprodukcia Choroby a škodcovia Croton je vnútorná ornamentálna rastlina s kožovitými asymetrickými listami, špicatými, cieľovými a extrudovanými a inými formami. Listy mladých kvetov sú zvyčajne svetlo zelené, ale ako rastú, získavajú bohatú vínovú farbu.
Čítajte Viac
Interiér

Pôvodné myšlienky na zónovanie

Možnosti pre zavedenie vnútorných priečok vo vnútri dostatočne veľkého počtu. Môžu vyzerať ako stenu a môžu mať len polovičnú zónu alebo vykonávajú čisto dekoratívnu funkciu. Najčastejšie sa však používajú ako zónové zariadenia. Ponúkame viac podrobností o zaujímavých možnostiach pre interiérové ​​oddiely.
Čítajte Viac
Interiér

Krásne sviečky: Nezvyčajné domáce dekorácie

Krásna sviečka je základným atribútom útulného domu, romantických udalostí a zvláštnych príležitostí. Tiež sa často prezentuje ako hlavný dar alebo darček. Ale vidíte, jednoduché sviečky nevyzerajú tak esteticky príjemné, na rozdiel od produktov s dodatočnou výzdobou. Preto vám odporúčame zdobiť ich vlastnými rukami.
Čítajte Viac
Interiér

Harmónia farebných kombinácií v interiéri spálne

Najdôležitejšou súčasťou interiéru ktorejkoľvek miestnosti je farebná schéma, v ktorej je miestnosť udržiavaná. Každá farba ovplyvňuje náladu a psychický stav človeka. Tento faktor je navyše dôležitý pre návrh spálne, kde obyvatelia domu trávia takmer polovicu svojho času a sú najzraniteľnejší.
Čítajte Viac
Interiér

Hall Design: 2017 Najlepšie nápady

Sála v usporiadaní bytov a domov zaujíma centrálne miesto. Podľa jeho návrhu je možné posúdiť ideologickú tému štýlu celého interiéru, chuť a preferencie majiteľov, ako aj celkovú atmosféru. Preto krásny dizajn sály nemá žiaden význam. Pozrime sa, čo bude dôležité v dizajne tejto miestnosti v roku 2017.
Čítajte Viac
Interiér

Štátny štýl - nápady pre moderné "rustikálne" jedlá

Takže je čas urobiť opravy, možno v najnavštevovanejšom mieste v byte, v kuchyni. Pokúsme sa zistiť, aké je kuchyňa v štýle krajiny a ako ste stelesňovali tento rustikálny štýl s minimálnymi stratami. Štátny štýl vynikal v 50. rokoch minulého storočia v Spojených štátoch. Spočiatku to bolo takmer úplné stvorenie charakteru amerického ranča.
Čítajte Viac
Interiér

Originálne rámce pre zrkadlo

Zrkadlo je základným prvkom dizajnu interiéru. Môže byť jednak hlavnou osobnosťou v dizajne, jednak harmonickým doplnením. A možno rám zohráva dôležitú úlohu tu. Je dokonca ťažké predstaviť si, ako neočakávané a extravagantné môže byť zrkadlový rám. Ale pre každý štýl interiéru sme pripravili našu vlastnú jedinečnú kolekciu úžasných riešení.
Čítajte Viac
Interiér

Sprchové kabíny: Štýlové možnosti na fotografii

Kúpeľňa je považovaná za jednu z najfunkčnejších, takže musí byť riadne usporiadaná. Samozrejme, veľká plocha vám umožňuje robiť všetko na najvyššej úrovni. Ale v malej miestnosti to môže byť problematické. V tomto prípade, sprcha - ideálna voľba. Pomôže to nielen ušetriť miesto, ale aj modernizovať kúpeľňu.
Čítajte Viac
Interiér

Moderný dizajn obývacej izby 2017

Obývacia izba je v centre domu. Jeho usporiadanie stanovuje ideologický štýl celého interiéru. Samotné meno "obývacia izba" znamená príjem hostí, ale zároveň je táto miestnosť indikátorom útulného domu a príjemnej atmosféry, kde majitelia budú mať veľa záľub. Ako vybaviť moderný obývacia izba?
Čítajte Viac
Interiér

Design kuchyne 2017: Top 100 nápadov a nových produktov

Usporiadanie kuchyne zahŕňa veľa jasných, originálnych myšlienok, ktoré často prechádzajú nami alebo ich jednoducho nevenujeme pozornosť. A aby ste situáciu napravili, pozrite sa na výber úžasných, užitočných a moderných riešení, ktoré budú najvýznamnejšie v roku 2017. Určite medzi nimi nájdete niečo zaujímavé pre seba.
Čítajte Viac
Interiér

Sklenená opona na kúpeľňu

Našťastie moderné technológie umožňujú vyriešiť takmer všetky problémy, vrátane riešenia nepohodlnosti a stresu tradičných kúpeľní. Zvyčajná kúpeľňa sa dá ľahko premeniť, ak dostanete originálnu sklenenú oponu. Dnes sa budeme bližšie zaoberať funkciami a typmi tohto štýlového kúpeľňového príslušenstva.
Čítajte Viac
Interiér

Country swing: 100 nápadov a možností

Jazda na bicykli, určite každý z nás zažil tento neuveriteľný pocit slobody, pohodlia a letu. Pre dieťa je to zábava a pre rodičov skvelý spôsob odpočinku a relaxu. Hojdačky pre záhradu je možné zakúpiť v špecializovanom obchode a môžete to urobiť sami. Nechajte sa inšpirovať zaujímavými príkladmi z nášho výberu na fotografii, ktorá obsahuje záhradné hojdačky pre deti aj dospelých.
Čítajte Viac
Interiér

Skladacia posteľ zabudovaná do šatníka

Hlavnou úlohou pri usporiadaní bývania je racionálne rozloženie priestoru. A to je pochopiteľné, pretože často v moderných mestských apartmánoch musíte ušetriť každý štvorcový meter. Často sa vyskytujú situácie, keď štyri rodiny musia zostať v kompaktnom dvojmiestnom zariadení a každý musí poskytnúť priestor na spanie a prácu, nehovoriac o obývačke pre rodinné stretnutia a priateľov.
Čítajte Viac
Interiér

Zimná záhrada: Neuveriteľná krása vo svojom dome

Určite každý človek počas chladných dní aspoň raz sníval o tom, že sa ocitol v zelenej záhrade s krásnymi kvetmi a rastlinami. Takéto miesto je ideálne pre trochu odpočinku od toku myšlienok, zotavuje sa a skoro ráno má šálku kávy. Ak to chcete urobiť, nie je potrebné ísť do teplých krajín, pretože si môžete vytvoriť vlastnú zimnú záhradu vo svojom dome.
Čítajte Viac
Interiér

DIY koberce: 100 neobvyklých nápadov

Z predmetu výčitky v bezstarostnosti interiéru minulosti sa koberec opäť zmení na módne a žiaduce príslušenstvo. V dnešnej dobe to nie je vôbec neosobný tón v domácej dekorácii. Moderný prístup k dizajnu diktuje svoje vlastné pravidlá, v ktorých dominuje jedinečný štýl ručnej práce. Prinášame do pozornosti najlepšie verzie prevedenia útulnej a teplé veci v interiéri.
Čítajte Viac