Kategórie Svet

Celebrity pred a po plast: 14 jasných príkladov
Svet

Celebrity pred a po plast: 14 jasných príkladov

Samozrejme, že sociálne normy vyžadujú verejné osoby s určitým charizmom a atraktívnosťou. A existujú špeciálne požiadavky na kreatívne profesie. Hviezdy show business, kino, módny svet by mal mať jasný nápadný vzhľad. Slávne celebrity v snahe o dokonalú tvár, štíhlu postavu, s úsmevom v snehu sa rozhodujú o odvážnych pokusoch o ich vzhľad a uchýlení sa k plastickej chirurgii.

Čítajte Viac
Svet

Najkrajšie herci (muži) z Ruska a Hollywoodu

Z televíznych obrazoviek a kín diváci obdivujú stovky skvelých hercov. Mnohé z nich svietia nielen s talentom, ale aj s ohromujúcim vzhľadom. Ženy sa zamilujú do úsmevu, pyšného profilu a štýlu. Nižšie je uvedený zoznam najatraktívnejších mužských hercov, ktorí dlho ovládli srdcia divákov z celého sveta.
Čítajte Viac
Svet

Vynikajúce vlastnosti kamenného malachitu, ktorý je vhodný pre označenie

Malachit je atraktívny minerál, ktorý má zelenú farbu a všetky odtiene. Od dávnych čias sa verilo, že to bol kameň lekárov a vedcov a dievčatá používali malachit na vytváranie tieňov, ktoré zdôrazňujú tvar očí a rias. To je tiež veril, že malachit je ideálny kameň, ktorý môže slúžiť ako ochrana a talisman pre malé deti, odkloniť problémy od nich a prilákať veľa šťastia.
Čítajte Viac
Svet

Horoskop pre kozorožec za rok 2019: peniaze, kariéra, zdravie, láska

Rok prasa bude veľmi produktívny pre tých Kozorožcov, ktorí nie sú nečinní a sú pripravení ísť na cieľ. Na ceste, ako zvyčajne, budú prekážky a nikto nemôže poistiť samotných Kozorožcov z chýb. Záväzok však bude úspešný. Horoskop pre rok 2019 pre Kozorožec Hlavnou pomôckou pri riešení problémov bude rozhodnosť a asertivita predstaviteľov značky.
Čítajte Viac
Svet

Horoskop pre rok 2019 pre Býka (ženy a muži)

Býk je zemským znamením, ktoré je chránené Venušou. To ovplyvňuje charakter ľudí narodených pod týmto znakom. Zoznam charakteristických čŕt Taurus zahŕňa: snovosť, silu mysle, extravaganciu, citlivosť, smäd po pohodlí, lenivosť, pokoj, konzervativizmus, nálada, tvrdohlavosť, pragmatizmus.
Čítajte Viac
Svet

Lunárny kalendár krásy za jún 2018

Začalo to v lete, na ktoré čakali všetci. Odstráňte skúsenosti a nabíjajte veselosťou a solárnou energiou. V súkromnom živote sa pozoruje napätie, veľké zmeny čakajú v práci. Ale šťastie bude sprevádzať všetko. Priateľský symbol roka (Žltý pes) nenechá sám s problémami a podporou.
Čítajte Viac
Svet

Lunárny kalendár pre kvety pre rok 2019

Pre milovníkov rastlín bude mesačný kalendár pestovateľov veľkou pomocou. Vedci a skúsení pestovatelia už dlho poznamenali, že intenzita a pompanie kvitnutia závisí od fázy mesiaca. To sa môže použiť na plánovanie krokov výsadby, prerezávania a ďalších rastlín. Vplyv fáz mesiaca na rastliny Mesačný cyklus pozostáva z 28 dní a je vytvorený z niekoľkých fáz.
Čítajte Viac
Svet

Červená niť na zápästí: ako sa kravat a prečo potrebujete

Určite ste si všimli, že čoraz viac ľudí začalo nosiť červené nite na zápästí. A to platí nielen pre ostatných, ale aj hviezdy showbusinessu a iných slávnych ľudí. Toto nie je módny doplnok, ako si mnohí ľudia myslia, ale skutočný strážca zlých síl a zlého oka. Dozviete sa viac o tom, čo znamená a ako ho správne zviazať.
Čítajte Viac
Svet

Najnebezpečnejší zločinci v histórii

Bohužiaľ, svetové dejiny sú plné osobností, ktorých životy, návyky a činy vystrašujú obyvateľov. Medzi nimi sú vrahovia, násilníci, maniaci a ďalší predstavitelia zločinu. Často je ich psychika zjavne nezdravá. Ale najhorší z nich sú tí, ktorí páchajú krvavé zločiny v triezvej mysli a zdravé mysli.
Čítajte Viac
Svet

Aké profesie zmiznú v najbližších 10 rokoch?

Neustály vývoj technológií sa stanovuje ako hlavný cieľ zlepšovania a uľahčovania života ľudí. Predtým trvalo asi 20 ľudí, aby vytvorili jednu časť alebo vozidlovú jednotku, ale dnes túto úlohu zaobchádza jeden pracovník. Zavedenie robotov, počítačov a automatizovaných zariadení vedie k tomu, že niektoré profesie sú zbytočné.
Čítajte Viac
Svet

Horoskop pre november 2017

Obdobie do 12.11 je pomerne napäté vo vzťahu medzi ľuďmi, ako aj medzi krajinami sveta. Od 7.11 do 12.11 bude minimálna životná energia, imunita oslabená, takže je vysoká pravdepodobnosť chytania chrípky alebo chytania infekcie a môžu sa zhoršiť aj chronické ochorenia. Mnohí budú mať pocit únavy, zvýšenej únavy, to spôsobí pasivitu a lenivosť.
Čítajte Viac
Svet

Krásne mená pre dievčatá: význam a vplyv na osud

Názov je najdôležitejšou vecou človeka, bez ohľadu na jeho pohlavie, finančnú pozíciu, národnosť alebo politické názory. Podľa psychológov, meno má neuveriteľný vplyv na osobu, prispieva k jeho stane ako človek, dáva dôveru a vytrvalosť, alebo naopak, pokrčiť jeho horlivý a výbušný charakter.
Čítajte Viac
Svet

Lunárny kalendár na manikúru na rok 2018

Predpokladá sa, že lunárny cyklus má konkrétny vplyv na ľudský život v jeho rôznych sférach. Vedci pracujúci v tejto oblasti už našli veľa dôkazov na podporu tejto skutočnosti. Aj v dávnych dobách ľudia začali vnímať spojenie medzi svojim zdravotným stavom a zmenami v pozícii nebeských telies.
Čítajte Viac
Svet

Najstaršia osoba: Top 10 dlhé pečene planéty

Ľudský život je jedným z najzákladnejších javov na Zemi. Vedci sa neustále potýkajú s otázkami nesmrteľnosti, dlhovekosti a absolútneho zdravia. Bohužiaľ, početné hypotézy o účinnosti určitých opatrení zostávajú iba predpokladmi alebo vôbec nie sú v praxi potvrdené.
Čítajte Viac
Svet

Najväčšie zvieratá v histórii a teraz žijú

V prehistorických dobách sa stretli obri na každej ceste. Nemožno ich ani porovnávať s anomálnymi bytosťami, ktoré sa čas od času stretávajú s existujúcimi druhmi. Napriek tomu obaja predstavujú značný záujem znalcov a obyčajných občanov. Top 10 najväčších zvierat na svete v histórii amfitelia Podľa vedcov je toto zviera najväčšie na svete, ktoré kedy existovalo.
Čítajte Viac
Svet

Mesačný kalendár pre mesiac október 2019

Mesačný kalendár je skvelý spôsob, ako kompetentne pripraviť svoj plán na nasledujúci mesiac. Ak vopred študujete energetický postoj každého dňa, môžete využiť tieto znalosti na optimálne rozdelenie svojich síl podľa úloh a plánovanie dovolenky. 1. október (3-4 lunárny deň) Narastajúci mesiac v deň Škorpióna vám umožní vychutnať si každú minútu.
Čítajte Viac
Svet

Lunárny kalendár krásy na máj 2018

Máj pod vedením priateľského Žltého psa sľubuje, že bude teplo. Tento mesiac sa otvoria nové perspektívy a príležitosti pre predstaviteľov všetkých znamení zverokruhu. Najdôležitejšou vecou je byť pripravený prijať tieto darčeky osudu a nechať ich ujsť. A ako vždy, náš nenahraditeľný asistent - Lunárny kalendár krásy - vám pomôže pripraviť sa na nové obracania života.
Čítajte Viac