Kategórie Svet

Lunárny kalendár manikúra a pedikúra pre rok 2019: priaznivé dni po mesiaci
Svet

Lunárny kalendár manikúra a pedikúra pre rok 2019: priaznivé dni po mesiaci

Manikúra je neoddeliteľnou súčasťou ženského obrazu. Väčšina žien dáva tejto časti luku veľkú hodnotu. Nielenže venujú veľkú pozornosť výberu salónu, remeselníkov, nástrojov a výrobkov, berú do úvahy cykly Mesiaca a energiu viazania procesov na ne. Už viac ako 5000 rokov sa krásy rôznych vekových kategórií starajú o svoje nechty, dávajú im tvar, prispôsobujú dĺžku a vytvárajú dizajn.

Čítajte Viac
Svet

Jadeite: vlastnosti kameňa, čo znamená, komu mu vyhovuje

Minerálny jadeit je kameň z pyroxénovej skupiny, ktorá má jemnozrnnú a hustú štruktúru. Základom chemického zloženia sodíka a zmesi hliníka. Z vonkajšieho hľadiska je podobný jade, má však iné fyzikálne vlastnosti a vyznačuje sa vyššou tvrdosťou. V dávnej minulosti ľudia používali tento minerál na lov zvierat a z neho vyrábali nástroje používané v každodennom živote.
Čítajte Viac
Svet

Predpovede pre rok 2018

Každý z nás by chcel aspoň trochu pozdvihnúť záclonu nejasnosti a zistiť, akú budúcnosť má a čo sa s ňou stane v blízkej budúcnosti. Na uspokojenie záujmu mnohých z nás vyššie mocnosti vyslali do ľudstva zvláštnych ľudí, ktorí vďaka svojej dobre rozvinutej intuícii dokážu predvídať blízku a ďalekú budúcnosť špeciálne analytické zručnosti a schopnosť vidieť a rozpoznať znaky osudu.
Čítajte Viac
Svet

Mesačný kalendár pre rok 2019

Niekedy znalosti vo finančnom sektore a inštinkt v podnikaní nestačia na to, aby prinášali príjmy. Niektoré obdobia sú absolútne nevhodné na riadenie podniku. V tomto čase je lepšie zdržať sa akýchkoľvek transakcií, veľkých výdavkov a investícií. Takéto obdobia možno určiť pomocou lunárneho kalendára. Šťastie v menových veciach často závisí od fázy mesiaca.
Čítajte Viac
Svet

TOP z najneobvyklejších múzeí na svete

Zvyčajne sú múzeá spojené s historickými exponátmi alebo umeleckými výstavami. Dnes však nájdete také múzeá, ktorých expozície ohromujú bežného návštevníka svojou nezvyčajnou a niekedy aj absurditou. Zvážte niektoré z nich podrobnejšie. Múzeum UFO Toto nezvyčajné múzeum sa nachádza v meste Roswell (USA).
Čítajte Viac
Svet

Mesačný kalendár krásy za apríl 2018

Brooks šumí, kývne kýla a sneh sa topí a srdce sa topí. A dokonca aj pahýľ v aprílovom dni, Birch začína, opäť snívať. A nielen pahýr sníva o tom, že sa stane brezou, ale aj všetci predstavitelia krásnej polovice ľudstva. Zima je v pozadí, v lete je dopredu, takže sa musíte dostať do tvaru - prejsť na správnu zdravú výživu, hrať šport, zlepšiť vzhľad s pomocou odborníkov v kozmetickom priemysle.
Čítajte Viac
Svet

Ani Lorak: Posledné správy 2017

Populárna speváčka Ani Lorak bola vždy modelom ženskosti a múdrosti pre mnoho dievčat. Napriek tomu, že bola veľmi zaneprázdnená, vytvorila silnú rodinu a stala sa matkou nádhernej dievčiny Sophia. O čom inej osobe sa zaoberá hviezda, budeme hovoriť ďalej. Rodinné sviatky na Kube Takmer hneď po Novom roku hviezdna rodina odišla na dovolenku na teplé krajiny.
Čítajte Viac
Svet

Top 12 najnebezpečnejších profesií

Napriek neustálemu vývoju a túžbe pokračovať v kariérnom rebríčku mnohí tvrdia, že sa im nepáčia. Niektorí ľudia navyše hovoria, že niekedy zažívajú emocionálne vyčerpanie, neustálu únavu a sklamanie v profesii. To však nie sú najhoršie následky.
Čítajte Viac
Svet

Čo sa stalo s Daniou Borisovou?

Dana Borisová je slávna televízna moderátorka, novinárka, herečka a ohromujúca žena krásy. Dokonca aj počas pokoja jej mediálnych aktivít sa Dana nestala menej populárnou, stále upozorňovala na jej osobnosť. Šokujúce správy o Dan Borisovej Nedávne vydanie Andrei Malakhov "Let Them Talk" šokovalo celú krajinu.
Čítajte Viac
Svet

Horoskop pre barana pre rok 2019

Patronom Aries je Mars. To je dôvod, prečo predstavitelia znamení sú aktívni a atletickí ľudia, ktorí milujú všetky druhy výletov a dobrodružstiev. Rok prasaťa dáva ambicióznemu a pretrvávajúcemu predstaviteľovi známky bohaté obdobie, ktoré si vyžaduje energiu a úsilie. Horoskop pre Aries za rok 2019 Militantný a agresívny Mars v roku 2019 pomôže Baranovi dosiahnuť svoj cieľ.
Čítajte Viac
Svet

Priaznivé dni v kalendári lunárneho roku 2019

Mesačný kalendár je spôsob, ako predpovedať charakteristiky konkrétneho dňa podľa lunárneho cyklu. Vplyv tohto nebeského tela na život ľudí a všetko, čo žije na Zemi, je zrejmé. Toto verifikuje mnoho generácií ľudí. Vplyv energie satelitu Zeme sa cíti na duševný, nervový a všeobecný fyzický stav tela.
Čítajte Viac
Svet

Top 10 najnebezpečnejších hmyzu na svete

Na prvý pohľad, hmyz, ktorý je malý v porovnaní s ľuďmi, nemôže spôsobiť ujmu. Toto tvrdenie je však chybné a dokonca nebezpečné. Vo svete existuje veľa zástupcov radu hmyzu, ktoré spôsobujú vážne poškodenie ľudského zdravia a niekedy dokonca aj život. Aby sa zabránilo nepríjemnému zoznámeniu sa s nimi, je potrebné v neprítomnosti zoznámiť sa s niektorými špecifickými črtami najnebezpečnejšieho hmyzu.
Čítajte Viac
Svet

Horoskop pre raky 2019: Ako plánovať rok?

Ľudia narodení pod označením Rakovina sa vyznačujú úžasnou intuíciou a mimoriadne citlivým nervovým systémom. Rakoviny sú náročné, ale trpezliví so sebou a inými. Vynikajú učiteľov, vodcov a psychológov. Horoskop pre Rakov pre rok 2019 V roku 2019 sa Rakovom stretnú rôzne druhy problémov.
Čítajte Viac
Svet

Vera Brežnev: Posledné správy 2017

Vera Brežneva, obľúbená speváčka, herečka, TV zakladateľka a veľvyslankyňa OSN, je prekvapená rôznorodosťou svojich aktivít. Okrem toho sa neustále zúčastňuje rôznych projektov, hovorí na podujatiach a má čas cestovať. Luxusná dovolenka na počesť narodenín Vera Brežneva Na začiatku februára slávny spevák jasne oslávil 35. výročie v talianskom štýle.
Čítajte Viac
Svet

Mesiac pre mesiac jún 2019: priaznivé dni v mesiaci

Mesiac je silný faktor pôsobiaci na mnohých procesoch na Zemi. Byť vopred upozornený na náladu a energiu každého dňa v mesiaci, môžete sa s nimi prispôsobiť a využiť svoje vnútorné zdroje čo najefektívnejšie. 1. júna (28 mesiacov v mesiaci) Ubúdajúci Mesiac v Deň Taurus je dosť rozrušený.
Čítajte Viac
Svet

Horoskopy znamenia zdravia zverokruhu 2018

Zdravie je jednou z najdôležitejších zložiek dobrého života každého človeka. Preto by mal vždy venovať osobitnú pozornosť. Pokiaľ ide o rok 2018, v tejto oblasti bude veľmi nejednoznačné. Preto vám odporúčame, aby ste začali hrať šport a pozornejšie sa venovali stravovaniu. Súčasne by však športovci nemali niesť ďalšie riziko, pretože riziko vzniku profesionálneho zranenia je vysoké.
Čítajte Viac
Svet

Horoskop pre vodca 2019: čo očakávať od nebeských telies

Typický Vodnár je niečo vzdušné a pominuteľné. Zdá sa, že je nezávislý, ale je ľahko ovplyvnený zvonku. Tento rys Aquarius môže s ním hrať krutý vtip práve v roku 2019. Horoskop pre rok 2019 pre Vodnára Rok žltých zemských ošípaných pre typických Vodnár nebude jednoduchý. Takáto potrebná sila a energia budú sotva stačiť na povinnú prácu.
Čítajte Viac
Svet

Čo bude na jar roku 2018?

Dlhá chladná zima rýchlo otravuje. A nezáleží na tom, či mrazivé počasie je zasnežené alebo bahnité bahnom v tomto roku. Každý chce teplo a vždy. Január a február 2018, rovnako ako v predchádzajúcich rokoch, budú poznačené očakávaním jari. Ako pekné by bolo odtiahnuť ťažké zimné oblečenie a cítiť dych teplého vánku na koži.
Čítajte Viac
Svet

Horoskop pre mesiac december 2017

Prvé desaťročie v decembri je veľmi napäté, dávajte pozor najmä vo vzťahoch 2., 3. a 4. dňa - toto je najviac negatívne obdobie mesiaca. Nemôžete začať s dôležitými obchodnými aktivitami až do 8.12, inak sa stretnete so všetkými ťažkosťami, najmä s byrokratickými ťažkosťami. Je lepšie začať konať po 9.12, keď bude Mars v Škorpióne.
Čítajte Viac
Svet

Horoskop pre váhy v roku 2019 (ženy a muži)

Ľudia narodení pod znamením Váh, je mimoriadne dôležité kontrolovať a naplánovať všetko. Analyzujú a spochybňujú všetko. Zdá sa, že je ťažké prijímať rozhodnutia, keďže zvyčajne musia prechádzať obrovským množstvom informácií. Váhy sú charakterizované duchovnosťou, tvorivým duchom a umením.
Čítajte Viac