Kategórie Svet

Svet

Lunárny kalendár krásy za september 2017

Prišla jeseň. Dobrý pomocník pri správnej starostlivosti o seba bude tento kalendár. Nezabudnite, že stále máte príležitosť kŕmiť pokožku a vlasy prírodnými maskami na báze ovocia a zeleniny. Pamätajte na správnu výživu, telesnú výchovu a samozrejme na chôdzu na čerstvom vzduchu.
Čítajte Viac
Svet

Polina Gagarina: Posledné správy 2017

Populárna ruská speváčka a skladateľka Polina Gagarina prekvapuje svojou schopnosťou pracovať. Okrem aktívnej tvorivej práce sa pravidelne zúčastňuje zaujímavých projektov, napriek tomu, že sa nedávno stala matkou. Zistili sme, čo Polina robí teraz a aké plány má teraz pre budúcnosť.
Čítajte Viac
Svet

Ksenia Sobchak: Posledné správy zo života

Populárna televízna prezentácia, socialita, novinárka Ksenia Sobchaková sa stala prvou matkou. Nedávno sa Sobchak a deti považovali za nekompatibilné koncepty. Anchorwoman bola často stredom pozornosti a škandálov kvôli príliš lichotivým názorom na relatívne cudzie deti. Ale všetko sa zmenilo pri narodení syna Platóna.
Čítajte Viac
Svet

Mesačný kalendár na júl 2019 za deň

Štúdium lunárneho kalendára je skvelý spôsob, ako plánovať budúcnosť takým spôsobom, aby ste čo najefektívnejšie využívali svoje zdroje a energiu, ktoré Mesiac dáva ľuďom. Zvážte každý deň v júli 2019. 1. júl (27-28 mesiac v mesiaci) Waning Moon in Gemini Mnohé komplimenty prijaté v tento deň budú vynikajúcim podnetom k rozvoju a presunu.
Čítajte Viac
Svet

Olga Buzová: Život hviezdy v roku 2017

Populárna televízna moderátorka, modelka a speváčka Olga Buzová je teraz na vrchole popularity. Veľa úspešných projektov, stála streľba a práca na klipoch sú len malou časťou toho, čo robí celebrita. Olga Buzová: život po rozvode Rozvod so slávnym futbalovým hráčom Dmitrij Tarasov bol skutočný úder nielen pre televízneho moderátora, ale aj pre všetkých fanúšikov.
Čítajte Viac
Svet

Aká bude zima v roku 2018?

Ako často sa naše plány, výlety a udalosti zrútia kvôli horlivosti zimného počasia, ktoré sa môžu zmeniť len o pár hodín. Aký bude teplota na ulici a či je plánovaná snehová búrka, zaujímajú obyvateľov miest a vidieka. Rusi často pokrikujú meteorológov, ktorí údajne nie sú schopní predpovedať prírodné katastrofy.
Čítajte Viac
Svet

Najkrajšie mená na svete

Mnohé zdroje tvrdia, že meno môže ovplyvniť osud osoby. Ešte nie je možné to preukázať ani vyvrátiť absolútnou zárukou. Ale každý rodič sa snaží dať svojmu dieťaťu nádherný a podľa jeho názoru eufónny názov. Teraz okolo vás čoraz viac počujete nezvyčajné mená, ktoré sa k nám dostali zo zahraničia, alebo "extrahované" zo starých kníh.
Čítajte Viac
Svet

Horoskop pre Streltsov 2019 (ženy a muži)

Strelec má tendenciu byť optimistom o živote. 2019 im poskytne veľa dôvodov pre tento pohľad na svet. Ich činnosť a cieľavedomosť budú hlavnými dôvodmi úspešnej činnosti vo všetkých sférach života. Horoskop pre rok 2019 pre Strelca V roku 2019 Strelec nebude cítiť žiadne zvláštne prekážky pre svoje ciele.
Čítajte Viac
Svet

Herci, modely, pornstary a klauni v politike

Povedať, že sa v politickom svete dejú čudné veci - nič nehovorte! Absurdné triky vás pýtajú: prečo sú niektorí z nich tak dychtiví, aby sa čo najskôr dostali na "verejné" aréne? Škandál okolo starostu mesta Toronto Čo stojí za to trik kanadskej postavy, Rob Ford (starosta mesta Toronto).
Čítajte Viac
Svet

Plán jarných prestávok 2018: koľko školákov bude odpočívať

Jarná prestávka je najdlhšie očakávaný čas pre školákov. Dlhá a napätá tretia štvrťroka je veľmi únavná, takže zaslúžený odpočinok pre deti je jednoducho potrebný. Pre absolventov je to čas na malý odpočinok pred rozhodujúcim prielomom v príprave na Jednotnú štátnu skúšku a OGE a pre študentov základných škôl jarná prestávka je príležitosť spať trochu dlhšie a zapojiť sa do vonkajších hier v čerstvom jarnom vzduchu.
Čítajte Viac
Svet

Lunárny kalendár apríl 2019: priaznivé dni pre prácu, šport a rekreáciu

Mesačný kalendár vám umožňuje navigovať v dňoch mesiaca mesiaca a vybrať najvhodnejšie pre určitú aktivitu. Podrobný popis každého dňa pomôže zvýšiť produktivitu práce a komunikácie a pomôže chrániť pred negatívnou energiou. 1. apríl (25 mesiacov) Waning Moon in Aquarius Day je vhodný pre dobrodružné akcie, investovanie peňazí do pochybných projektov a podobných záležitostí.
Čítajte Viac
Svet

100 zaujímavých faktov o láske

Čo veľmi veľa rôznych vecí robia ľudia v mene lásky. Ale ako presne samotná láska ovplyvňuje náš život? Docela málo ľudí vie, že slovo "láska", preložené z antického gréckeho jazyka, znamená "túžbu". Symbol takého silného pocitu ako láska bol vždy považovaný za ružu. Pri výbere farby buďte opatrní, pretože každý z nich má iný význam.
Čítajte Viac
Svet

Mesačný kalendár augusta 2019: priaznivé a nepriaznivé dni v mesiaci

Mesačný kalendár vám umožní optimálne rozložiť rezervy energie a naučiť sa ich doplniť včas. Najvhodnejšie je mať informácie vo forme mesačného kalendára pre každý deň v mesiaci. 1. augusta (29, 30, 1 mesiac v mesiaci) Nový Mesiac v Leo Den prechádza pod znamením nejakého rozptýlenia. Aby ste boli dnes produktívni, potrebujete vyzdvihnúť svoje myšlienky a pracovať podľa plánu bez toho, aby ste boli rozptýlení maličkosťami.
Čítajte Viac
Svet

Gombíky zo série "Daddy's Daughters": Život herečky dnes

Pugovka (Polina Vasnetsova) zohrala významnú úlohu v sérii "Daddy's Daughter", ktorú zohrá herečka ruského divadla a kina Ekaterina Starshova. Dnes je mladá krása vo veku 15 rokov a pri pohľade na tieto fotografie je ťažké rozpoznať roztomilé vtipné dieťa zo seriálu. Ako odpoveď na početné žiadosti o natáčanie a hranie v hlavnej úlohe, Katya zdieľala svoje pocity a myšlienky v tej dobe: "Mnohí ľudia sa ma pýtajú, ako ťažké to bolo schopné vydržať zaťaženie procesu natáčania v tak malom veku?
Čítajte Viac
Svet

Aké mená prinesú šťastie v roku 2018 horoskopom

Mnoho faktorov ovplyvňuje život človeka. Medzi nimi je kozmická energia, pozícia planét a iné javy, nepochopiteľné pre bežného človeka na ulici. Osudu človeka ovplyvňuje aj jeho meno, ktorým sa dá určiť charakter, náklonnosť a strach človeka. Tieto osobnostné črty nevyhnutne ovplyvnia priebeh roku 2018 pre každého obyvateľa planéty.
Čítajte Viac
Svet

Ako si vybrať meno pre chlapca: hodnotu a vplyv na osud

O tom, ako meno chlapca, budúci rodičia myslia dlho predtým, ako sa dieťa objaví. Je to dosť ťažká úloha, pretože matka a otec dieťaťa majú dvojakú zodpovednosť. Chlapec bude nielen musieť prežiť život s týmto menom, ale aj preniesť ho na svojich vnúčat ako stredné meno. Mená pre chlapcov: zmysel a osud Dievčatá sú ľahšie.
Čítajte Viac
Svet

Celebrity pred a po plast: 14 jasných príkladov

Samozrejme, že sociálne normy vyžadujú verejné osoby s určitým charizmom a atraktívnosťou. A existujú špeciálne požiadavky na kreatívne profesie. Hviezdy show business, kino, módny svet by mal mať jasný nápadný vzhľad. Slávne celebrity v snahe o dokonalú tvár, štíhlu postavu, s úsmevom v snehu sa rozhodujú o odvážnych pokusoch o ich vzhľad a uchýlení sa k plastickej chirurgii.
Čítajte Viac